Sponsor serwisuLVBet
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#cs2
wujas

Czy CS2 jest gotowy na grę na najwyższym poziomie? Tak odpowiadali pro gracze

Zdjęcie: ESL

Czy CS2 jest gotowy na grę na najwyższym poziomie? Tak odpowiadali pro gracze

n0rb3r7, Virtus.pro: Nie jest gotowy. Muszą naprawić wiele rzeczy, jak movement, opóźnienie związane z wyrzucaniem granatów i serwery. NAF, Liquid: Tapowanie i burstowanie czuje się całkiem nieźle, ale spray jest zepsuty. W ogóle nie można spray'ować, prawie jak w Valorancie. woxic, Eternal Fire: Movement jest płynniejszy w CS:GO. W CS2 czuć to tak, jakbyś nosił 200-kilogramowy worek na plecach. Smoke'i też są inne, można je po prostu rzucić, a zajmują o wiele większą przestrzeń, niż zwykle. floppy, Complexity: Podoba mi się format MR12, mam wrażenie, że dodatkowe rundy w MR15 są bezużyteczne. Jeśli chodzi o screamy, to jeśli drużyna przeciwna spóźni się na nie pięć minut i zrobimy sobie z tego przerwę, to nałoży się to na następnego screama, przez co nie możemy mieć przerwy między nimi.

Źródło: HLTV / ESL
+9
#pimp
wojteksol

GamerLegion grało w tym roku na LAN-ie tylko w ciągu cyklu Majora

@PimpCS2

Jedyne turnieje LAN-owe, w których uczestniczyło GamerLegion w 2023 roku to RMR i Major. Nie byli częścią grup BLAST Spring, nie zakwalifikowali się do Katowic, nie byli częścią ESL Pro League, nie zakwalifikowali się na IEM Rio. Nie zakwalifikowali się na IEM Dallas Nie zakwalifikowali się na wiosenne finały BLASTa. Ich pierwszy mecz LAN-owy w tym roku odbył się na RMR. Dzisiaj grają w finale Majora.

The only LAN event GamerLegion have atteneded in 2023 is the RMR and the Major. They weren't part of the BLAST Spring Groups, didn't qualify for Katowice, weren't part in ESL Pro League, didn't qualify for IEM Rio. Didn't qualify for IEM Dallas Didn't qualify for BLAST Spring Finals. They first LAN game of the year was at the RMR. Now they play a Major Grand final tonight.

471
11
+23
Tagi:#pimp#blastmajor#gamerlegion