Sponsor serwisuLVBet
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#cs2
wujas

Czy CS2 jest gotowy na grę na najwyższym poziomie? Tak odpowiadali pro gracze

Zdjęcie: ESL

Czy CS2 jest gotowy na grę na najwyższym poziomie? Tak odpowiadali pro gracze

n0rb3r7, Virtus.pro: Nie jest gotowy. Muszą naprawić wiele rzeczy, jak movement, opóźnienie związane z wyrzucaniem granatów i serwery. NAF, Liquid: Tapowanie i burstowanie czuje się całkiem nieźle, ale spray jest zepsuty. W ogóle nie można spray'ować, prawie jak w Valorancie. woxic, Eternal Fire: Movement jest płynniejszy w CS:GO. W CS2 czuć to tak, jakbyś nosił 200-kilogramowy worek na plecach. Smoke'i też są inne, można je po prostu rzucić, a zajmują o wiele większą przestrzeń, niż zwykle. floppy, Complexity: Podoba mi się format MR12, mam wrażenie, że dodatkowe rundy w MR15 są bezużyteczne. Jeśli chodzi o screamy, to jeśli drużyna przeciwna spóźni się na nie pięć minut i zrobimy sobie z tego przerwę, to nałoży się to na następnego screama, przez co nie możemy mieć przerwy między nimi.

Źródło: HLTV / ESL
+9
#pimp
wojteksol

Pimp: Heroic zainspirowało całe nowe pokolenie

@PimpCS2

Heroic zainspirowało całe nowe pokolenie swoją proaktywną, reaktywną i czasami agresywną grą w Counter-Strike'a. Myślenie, że nie osiągnęli nic pod kątem trofeów jest szalone. Przejdą do historii jako jedna z drużyn, które zmieniły sposób, w jaki graliśmy w CS:GO, ale niestety nigdy nie były w stanie opanować własnego stylu do tego stopnia, by zdobywać trofea.

Heroic have inspired a whole new generation with their proactive, reactive and at times agressive Counter Strike. To think they almost got nothing to show for it in terms of trophies, is almost crazy to think about. Will go down in history as one of the teams that changed the way we played CSGO, but unfortunately never could master their own style to a point hoisting trophies.

861
7
+10
Tagi:#pimp#heroic#blastmajor