Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#pasha
TombStone

Diablo o pashy: Nie ma takiego czegoś jak e-sport

@Venek__

Diablo o Pashy, e-sporcie i "psuedo popularności" - Twoim rywalem będzie Jarosław Pasha Jarząbkowski. Dosyć popularna osoba w Polsce. Czy w ogóle znasz, kojarzysz czy jest to dla Ciebie kompletnie anonimowa postać? - Totalnie anonim. Tak można powiedzieć za przeproszeniem jakiegokolwiek innego faceta bym zobaczył na ulicy. Tak bym go porównywał. Ja trochę w świecie tak jakby Jarka, jeśli mogę tak powiedzieć. Czyli e-sport. Nie ma takiego czegoś jak e-sport. Uważam to jakbyśmy, nie wiem, e-rzucanie kamykami, prawda? A ci co rzucają kulą, albo dyskiem, albo szczepem, to ci to nie są sportowcy, tylko ci co rzucają sobie tutaj kamykami na przykład, albo wiele innych, jakby można powiedzieć, porównań, też takich stricte, jakby można powiedzieć, sportowych, tak? Ci co strzelają, nagle ci mieliby się równać co strzelają w komputerze i zabijają, przypuśćmy chodzą misję jakakolwiek inna i chodzą i zabijają i chodzę i kto więcej zabija to wygrywa. Nie, nie, nie. Dla mnie to jest trochę taka abstrakcja, jeśli chodzi o dzisiejsze czasy. Tych ludzi tak zwanych pseudo... pseudo popularnych. Chociaż słyszę, że Jarek spoko gość, nic do niego nie mam. Robi sobie to, co robi, dobrze się w tym czuje, bawi, a zarabia jakieś pieniądze z tego co też wiadomo.

284
4
-93
#pimp
wojteksol

Pimp: Heroic zainspirowało całe nowe pokolenie

@PimpCS2

Heroic zainspirowało całe nowe pokolenie swoją proaktywną, reaktywną i czasami agresywną grą w Counter-Strike'a. Myślenie, że nie osiągnęli nic pod kątem trofeów jest szalone. Przejdą do historii jako jedna z drużyn, które zmieniły sposób, w jaki graliśmy w CS:GO, ale niestety nigdy nie były w stanie opanować własnego stylu do tego stopnia, by zdobywać trofea.

Heroic have inspired a whole new generation with their proactive, reactive and at times agressive Counter Strike. To think they almost got nothing to show for it in terms of trophies, is almost crazy to think about. Will go down in history as one of the teams that changed the way we played CSGO, but unfortunately never could master their own style to a point hoisting trophies.

861
7
+10
Tagi:#pimp#heroic#blastmajor