Sponsor serwisuLVBet
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#cs2
wujas

Czy CS2 jest gotowy na grę na najwyższym poziomie? Tak odpowiadali pro gracze

Zdjęcie: ESL

Czy CS2 jest gotowy na grę na najwyższym poziomie? Tak odpowiadali pro gracze

n0rb3r7, Virtus.pro: Nie jest gotowy. Muszą naprawić wiele rzeczy, jak movement, opóźnienie związane z wyrzucaniem granatów i serwery. NAF, Liquid: Tapowanie i burstowanie czuje się całkiem nieźle, ale spray jest zepsuty. W ogóle nie można spray'ować, prawie jak w Valorancie. woxic, Eternal Fire: Movement jest płynniejszy w CS:GO. W CS2 czuć to tak, jakbyś nosił 200-kilogramowy worek na plecach. Smoke'i też są inne, można je po prostu rzucić, a zajmują o wiele większą przestrzeń, niż zwykle. floppy, Complexity: Podoba mi się format MR12, mam wrażenie, że dodatkowe rundy w MR15 są bezużyteczne. Jeśli chodzi o screamy, to jeśli drużyna przeciwna spóźni się na nie pięć minut i zrobimy sobie z tego przerwę, to nałoży się to na następnego screama, przez co nie możemy mieć przerwy między nimi.

Źródło: HLTV / ESL
+9
#twistzz
owange

Pimp: Twistzz przejdzie do historii NA jako GOAT

@PimpCS2

Po części dlatego Twistzz przejdzie do historii NA jako GOAT. Ciężka praca jest zawsze podstawowym czynnikiem dla utalentowanych graczy, którzy są w stanie robić to przez długi czas. Cieszę się, że to on zastąpił mnie w Team Liquid w tamtych czasach. Dziesięć razy lepszy gracz niż ja.

Part of the reason why Twistzz will go down in NA as the goat. Hard work is always the underlaying factor for talented players that is able to do it over a long period. I'm glad he was the one replacing me on Team Liquid back in the days. Ten times the player I ever was.

@karriganCSGO

He lost few hours ago and he goes straight back into playing retake, dedication, passion and heart ❤️ @Twistzz

He lost few hours ago and he goes straight back into playing retake, dedication, passion and heart ❤️ @Twistzz

2.6K
50
+24
Tagi:#twistzz#pimp