Sponsor serwisuLVBet
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#cs2
wujas

Czy CS2 jest gotowy na grę na najwyższym poziomie? Tak odpowiadali pro gracze

Zdjęcie: ESL

Czy CS2 jest gotowy na grę na najwyższym poziomie? Tak odpowiadali pro gracze

n0rb3r7, Virtus.pro: Nie jest gotowy. Muszą naprawić wiele rzeczy, jak movement, opóźnienie związane z wyrzucaniem granatów i serwery. NAF, Liquid: Tapowanie i burstowanie czuje się całkiem nieźle, ale spray jest zepsuty. W ogóle nie można spray'ować, prawie jak w Valorancie. woxic, Eternal Fire: Movement jest płynniejszy w CS:GO. W CS2 czuć to tak, jakbyś nosił 200-kilogramowy worek na plecach. Smoke'i też są inne, można je po prostu rzucić, a zajmują o wiele większą przestrzeń, niż zwykle. floppy, Complexity: Podoba mi się format MR12, mam wrażenie, że dodatkowe rundy w MR15 są bezużyteczne. Jeśli chodzi o screamy, to jeśli drużyna przeciwna spóźni się na nie pięć minut i zrobimy sobie z tego przerwę, to nałoży się to na następnego screama, przez co nie możemy mieć przerwy między nimi.

Źródło: HLTV / ESL
+9
#kassad
wujas

kassad rozpoczął współpracę z bukmacherem

@kassad

Mam na dziś duże ogłoszenie ✍️ Jestem podekscytowany, że mogę ogłosić nową współpracę z 1XBET, która pozwoli mi przenieść moje publikacje na wyższy poziom. Spodziewajcie się wielu wspaniałych treści, przekazywania wiedzy i kilku nagród po drodze.

I have a big one today ✍️ I am excited to announce a new partnership with 1XBET allowing me to get my production to the next level. Expect a bunch of great content, knowledge creation, and some prizes along the way.

121
1
-11
Tagi:#kassad#1xbet#twitter