Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#stewie2k
TombStone

Stewie2k stał się wolnym zawodnikiem i nie wyklucza powrotu do CS-a

@Stewie

To było długie 7 lat bycia zakontraktowanym i teraz jestem oficjalnie wolnym agentem. Chciałbym podziękować EG za czas i wsparcie, kiedy tam byłem. To był ciężki czas z dala od rywalizacji, ale byłem też w stanie odzyskać siebie i streaming był tego kluczową częścią.

5.6K
92
@Stewie

Dziękuję fanom, którzy nadal wspierają mój stream i mnie. Streaming trzymał mnie przy ziemi i będę kontynuował moje streamy. Jednak podczas tego gorszego okresu, grindowanie Valoranta przywróciło konkurencyjność i jestem gotowy do rywalizacji w ogóle.

1.4K
7
@Stewie

Bycie z dala od CS-a nie oznacza, że zamknąłem drzwi. Jestem gotowy do grindowania, zawsze to kochałem, a jeśli nadejdzie czas, w którym będę musiał ponownie grindować i rywalizować na najwyższym poziomie, jestem na to gotowy.

1.9K
20
-4
#k0nfig
wujas

k0nfig po przegranej z Vitality: Myślę, że udało nam się pokazać trochę dobrego CS-a

@k0nfig

GG, przegrana z Vitality, ale myślę, że udało nam się pokazać trochę dobrego CS-a w niektórych momentach. To się zdarza, gdy jest się zupełnie nową drużyną! Dzięki za oglądanie meczu. Będziemy nadal ciężko pracować i skupiać się na naszych celach 🧨🧨

GG lost vs Vitality but i think we managed to show some good CS at some points. It happens when you’re a brand new team! Thanks for watching the game. We will keep working hard and focusing on our goals 🧨🧨

236
0
+7
Tagi:#k0nfig#nip#vitality#iemkatowice#twitter