Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#stewie2k
TombStone

Stewie2k stał się wolnym zawodnikiem i nie wyklucza powrotu do CS-a

@Stewie

To było długie 7 lat bycia zakontraktowanym i teraz jestem oficjalnie wolnym agentem. Chciałbym podziękować EG za czas i wsparcie, kiedy tam byłem. To był ciężki czas z dala od rywalizacji, ale byłem też w stanie odzyskać siebie i streaming był tego kluczową częścią.

5.6K
92
@Stewie

Dziękuję fanom, którzy nadal wspierają mój stream i mnie. Streaming trzymał mnie przy ziemi i będę kontynuował moje streamy. Jednak podczas tego gorszego okresu, grindowanie Valoranta przywróciło konkurencyjność i jestem gotowy do rywalizacji w ogóle.

1.4K
7
@Stewie

Bycie z dala od CS-a nie oznacza, że zamknąłem drzwi. Jestem gotowy do grindowania, zawsze to kochałem, a jeśli nadejdzie czas, w którym będę musiał ponownie grindować i rywalizować na najwyższym poziomie, jestem na to gotowy.

1.9K
20
-3
#cowana
wujas

denis wraca do gry. Niemiec zaprezentowany w byłym zespole OKOLICIOUZA

denis wraca do gry. Niemiec zaprezentowany w byłym zespole OKOLICIOUZA
Zdjęcie: cowana

denis wraca do gry. Niemiec zaprezentowany w byłym zespole OKOLICIOUZA

cowana oficjalnie zaprezentowała swojego nowego zawodnika, którym został Denis "⁠denis⁠" Howell. Niemiec opuścił szeregi Sprout prawie rok temu. 27-latek zajmie miejsce Armandasa "⁠maty⁠'ego" Kneita'y, którego kontrakt wygasa w najbliższych dniach, a organizacja nie zdecydowała się przedłużyć umowy z zawodnikiem. Nowy skład cowana Gaming wygląda następująco: Kevin "⁠kRYSTAL⁠" Amend Stefan "⁠stfN⁠" Seier Kevin "⁠HS⁠" Tarn Ádám "⁠kolor⁠" Domoszlay Denis "⁠denis⁠" Howell Dominik "⁠KiNGDOM⁠" Aberle (trener)

Źródło: cowana
+5
Tagi:#cowana#denis#maty