Sponsor serwisuSTS
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#hades
wojteksol

Czyżby hadesa dopadła karma?

+14
#hltv
wujas

degster: Niektórzy snajperzy żartowali, że mogę ich zastąpić, a już wtedy miałem oferty z ich drużyn

Zdjęcie: BLAST Premier

degster: Niektórzy snajperzy żartowali, że mogę ich zastąpić, a już wtedy miałem oferty z ich drużyn

Po tym jak grałem z OG na turnieju BLASTA, zobaczyłem, jakich mają trenerów — trener jest teraz naprawdę ważny w drużynie CS:GO — i jakiego mają prowadzącego. Bardzo interesująca była gra z nexą jako IGL-em. Najważniejszą rzeczą, jaką usłyszałem od nich, gdy dołączyłem do drużyny jako stand-in, było "możesz robić, co chcesz, a my dostosujemy się do ciebie". Nigdy wcześniej tego nie słyszałem. Zrozumiałem, że ci goście mogą dać mi to, czego chcę i że naprawdę mnie chcą. To naprawdę ważne dla mnie po grze ze Spirit, aby dołączyć do drużyny, która naprawdę mnie chce. Zabawne było to, że niektórzy snajperzy żartowali, że mogę ich zastąpić i nie rozumieli, że już wtedy miałem oferty z ich drużyn (śmiech). [Masz na myśli na przykład mantuu?] Nie, nie, chodzi mi o inne drużyny (śmiech).

Źródło: HLTV
+10
#iemcologne
owange

gaules może się powoli szykować na nowy rekord

@YNk

O człowieku, cóż za gratka na zakończenie fazy Play-in dziś wieczorem, 00Nation vs Imperial o 19:30! TACO i cold vs FalleN, fer i fnx Nie chcesz przegapić tego meczu.

Oh boy, what a treat to end the Play-in stage later tonight, 00Nation vs Imperial at 19:30 CEST! TACO and cold vs FalleN, fer and fnx 🔥 You DON’T want to miss this game #IEM

169
8
+4
Tagi:#imperial#iemcologne#00nation