Niemiecka precyzja zbyt silna… Bez bondów w Polsce, więc klasa, ale byli mocno przygotowani 😂 Dziękuję @ESLCS, to był zaszczyt móc doświadczyć tej wspaniałej sceny ❤️
Ale stinkera dalem na nuke, a tutaj dust2 kolesi w ciagu ostatniego miesiaca!
dojebane zawody byly, ale wygralem 2 oficjalne 1on5 w zyciu!!! chlopaki kazali mi wstawic, ze to dzieki nim wiec oznaczam @ex1st_cs & @b1elanycs a tera strim przed jutrzejszym maratonem twitch/innocenttt
Pamiętam z Deagle'a na Trainie 1 na 5
Bylem dzis u fryzjera. Zapytal - jak tniemy? Na cwela - odparlem.
Slyszalem wlasnie glosowke z telegrama i potwierdzam w 100%, ze to @AntyViruscsgo. Skurwysyny tylko nas ograbily chyba z 130 pkt VRS, potencjalnych wygranych w turniejach, szans kontraktowych, pieniedzy za wygrane turnieje a jestesmy tylko wierzcholkiem gory. 1/2
Inaczej sie patrzy jako organizacja jesli np jesli WCZORAJ zajelismy miejsce 3-4 i wygralismy 3000$, a nie 1/2 i wygralibysmy 7500$/12.500$. Raz pieniadze dla nas, dwa wyniki dla pracodawcy. Przedtem nie awansowalismy na lana przegrywajac z nimi mecz o awans (jednak 2/X)
Trwa to juz okolo 2 lat i wszystkim zaangazowanym typu suonko jakies bryle i inne skurwysyny chuj wam wszystkim w dupe, szkoda, ze nikt Wam patalachy rak nie polamal jak juz byliscie na tych lanach. Patologia, szkoda, ze nie ma za to realnych kar, jest jak jest. Back2thegrind :)
Niezły meczyk 2-1 vs FOKUS 😄 Fantastyczne terro od drużyny dziś!