Sponsor serwisuSTS
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#hades
wojteksol

Czyżby hadesa dopadła karma?

+17
#hltv
wujas

degster: Niektórzy snajperzy żartowali, że mogę ich zastąpić, a już wtedy miałem oferty z ich drużyn

Zdjęcie: BLAST Premier

degster: Niektórzy snajperzy żartowali, że mogę ich zastąpić, a już wtedy miałem oferty z ich drużyn

Po tym jak grałem z OG na turnieju BLASTA, zobaczyłem, jakich mają trenerów — trener jest teraz naprawdę ważny w drużynie CS:GO — i jakiego mają prowadzącego. Bardzo interesująca była gra z nexą jako IGL-em. Najważniejszą rzeczą, jaką usłyszałem od nich, gdy dołączyłem do drużyny jako stand-in, było "możesz robić, co chcesz, a my dostosujemy się do ciebie". Nigdy wcześniej tego nie słyszałem. Zrozumiałem, że ci goście mogą dać mi to, czego chcę i że naprawdę mnie chcą. To naprawdę ważne dla mnie po grze ze Spirit, aby dołączyć do drużyny, która naprawdę mnie chce. Zabawne było to, że niektórzy snajperzy żartowali, że mogę ich zastąpić i nie rozumieli, że już wtedy miałem oferty z ich drużyn (śmiech). [Masz na myśli na przykład mantuu?] Nie, nie, chodzi mi o inne drużyny (śmiech).

Źródło: HLTV
+12
#xyp9x
owange

Xyp9x zacisnął zęby i po liczbach widać, że się poprawił

@VNGCSGO

W centrum krytyki Astralis i ich wyboistego 2022 znalazł się Xyp9x, który komentował kilka tygodni temu: "Nie byłem zadowolony z własnych wyników" Rating z czerwca: 1,05 Rating przed czerwcem: 0,93 To dobrze, biorąc pod uwagę jego rolę/pozycję.

The center of criticism on @AstralisCS and their bumpy 2022 has been @Xyp9x, who commented a few weeks ago: 'I have not been satisfied with my own performance' Performance from June: 1,05 Performance before June: 0,93 Thats neat considering his role/position.

21
0
+6
Tagi:#astralis#xyp9x