Strona główna
Najpopularniejsze
Poczekalnia
Dodaj post
Polityka prywatności
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#illwill
d3oo
3 miesiące temu

illwill 2:0 ex-Zero Tenacity - zespół dychy melduje się w play-offach HLC Belgrade PRO 2026

+4
#zerotenacity
d3oo
8 miesięcy temu

Zero Tenacity 0:2 Oramond - świetny mecz Polaków w CCT Season 3

+6
#z10
TombStone
2 lata temu

Zero Tenacity przegrało antyeco 5vs3 przez brak czasu i fraga bondika

alt
+2
#zerotenacity
owange
2 lata temu

Zero Tenacity się nie zatrzymuje - prawie 200 map w ostatnie 3 miesiące

@DwegCS

Zero Tenacity rozegrało 186 map na HLTV w ciągu ostatnich 3 miesięcy. Rozegrali następujące mapy tyle razy; Anubis - 67 Mirage - 31 Nuke - 24 Vertigo - 24 Inferno - 20 Dust2 - 10 Overpass - 10 Grindują jakby nie było jutra 🔥

17
1
+2
#lunatic
owange
2 lata temu

lunAtic po debiucie swojej nowej drużyny

@lunatic_CS

Kilka treningów nie wystarczyło, aby wygrać z @Z10esports i przegraliśmy 0:2 - na pewno są w formie. Naszym celem jest teraz wchodzenie na poziom wyżej mecz po meczu i wyrządzanie jak największych szkód. Budzimy się. GG #GhoulsW

15
0
-1
#ghoulsw
owange
2 lata temu

Zero Tenacity 2:0 GhoulsW - lunAtic i mwlky przegrywają w debiucie swojego nowego składu

+3
#zerotenacity
owange
2 lata temu

Właściciel Zero Tenacity z bardzo elokwentną odpowiedzią

@77dex_

2022 vs 2024 lekki progres

98
0
@Z10_Hebihime

wyzdrowiej, przestań płakać, cipko!

1
0
-11
#reseu
owange
2 lata temu

Sangal 2:1 Zero Tenacity - statystyki graczy

+8

Wyróżnione posty

Mundial w USA koszmarem dla komentatorów przez długość meczów? A co mają powiedzieć casterzy CS-a :)

alt
+7

The MongolZ pożegnało Senzu, cytując fragment z książki Anne Morrow Lindbergh - "Północ do Orientu"

alt
+7

Walczaki wyprzedziły w rankingu VRS Liquid

alt
+4

Który z graczy najczęściej zdobywał entry fraga na Majorze w Kolonii?

alt
+5

Gracze, którzy w pierwszej połowie 2026 roku zadawali średnio najwięcej obrażeń granatami

alt
+4

Nieoficjalnie: siuhy na wylocie z Liquid

alt
+12

TaZ przywitał ponownie Senzu. "Bierzemy się do roboty i wspólnie wdrapiemy się na szczyt"

alt
+2

NiKo i kennyS strzelili sobie wspólną fotkę z pucharem. "Dziękuję, że pozwoliłeś mi potrzymać jedno z niewielu trofeów, których sam nie wygrałem"

alt
+10