Strona główna
Najpopularniejsze
Poczekalnia
Dodaj post
Polityka prywatności
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#xkacpersky
TombStone
rok temu

xKacpersky, podi i sdy poprowadzili ENCE do triumfu. 3 do 1 z M1 Gaming

-3
#ence
TombStone
rok temu

Analityk ENCE oskarża, a organizatorzy reagują: Kamery graczy od kolejnych rund Y Games

@cl_fisico

Po tych wszystkich drużynach t2/t3 używających radarhacka, a także kiedy musimy grać przeciwko znanym matchfixerom, jak u licha nie ma kamer w tych turniejach? Nie, stary, skończyłem z tym gównem t2😂😅 Gratulacje @YGamesSlovakia

108
4
@YGamesSlovakia

Przepraszamy za powstałe niedogodności. Pracujemy nad modyfikacją zasad i dodaniem kamer dla graczy od następnych rund. 🚨

6
0
+9
#ygames
owange
2 lata temu

Sampi 2:1 Rebels - Czechosłowacka drużyna oddała pierwszą mapę, a i tak wygrała cały mecz

0
#ygames
owange
2 lata temu

Rebels 0:2 PERA - DGL poskromił swoim rodakom marzenia o finale

+9
#astralistalent
wujas
3 lata temu

Astralis Talent 2:0 Ignis Serpens - Polacy przegrywają w półfinale Y-Games Pro Series 2023

+8
#singularity
owange
3 lata temu

Polacy z Singularity pokonali dziś uczestników ostatniego turnieju RMR

@tchomii

Poza majorem rozgrywany jest też turniej Y-Games Slovakia Największym zaskoczeniem jak na razie Singularity które przed chwilą pokonało B8 (Tak to B8 które jeszcze niedawno prawie dostało się na Majora) wynikiem 2:1! SNG vs B8 Anubis 16:7 Ancient 9:16 Nuke 16:5

12
0
+5

Wyróżnione posty

karrigan w drodze po triumf na Majorze w Kolonii pokonał każdy zespół, z którym przegrywał poprzednie finały

alt
+4

ojciec i żona degstera zachorowali na raka. "Szczerze mówiąc, nie pamiętam gorszego okresu w moim życiu"

alt
+14

Prism miał 15 sekund do końca rundy i ugrał 1vs4!

alt
+7

Flayy wyrzucił GamerLegion z DraculaNa! 9INE 2:0 GamerLegion

alt
+3

neL o obecnej scenie CS-a: Jeśli chcesz rywalizować na najwyższym poziomie, nie masz innego wyboru, jak zaakceptować pieniądze od hazardu, stron ze skinami lub platform tradingowych. Bez tego jest po prostu niemożliwe

alt
+4

xfl0ud: Powinno być więcej zmian na mapach, abyśmy nie grali ciągle na tej samej mapie z tą samą metą, tymi samymi rotacjami, tą samą kontrolą mapy itp.

alt
+12

Jak trudno było zdobyć diamentowy żeton za Pick'Ema? Porównanie Kolonii z poprzednimi Majorami

alt
+1

Poloolpp wyłapał bana na X-ie od HeavyGoda

alt
+2