xertioN wypowiedział się na temat przyszłości składu MOUZ: „Nie jestem pewien... oczywiście przystępując do Majora, skupialiśmy się w pełni na tym składzie. To, jaki skład będzie w przyszłości, zależeć będzie w dużej mierze od naszego trenera sycrone'a i zarządu. Mogę jednak powiedzieć, że rola IGL-a naprawdę mi się podobała i jestem pewien, że zdecydowanie chcę ją kontynuować, jeśli trener na to pozwoli. Ale tak, myślę, że wszystko jest jeszcze w zawieszeniu, nie wiemy, co się stanie, jednak jest wiele przypadków zawodników, którzy wyrobili sobie dobre nazwisko, grając tutaj”.
101
1




