HexT o stylu prowadzenia nEMANHY: Jest bardzo swobodny, mało sztywny. Chce, żeby gracze przejmowali inicjatywę
Osobiście podoba mi się styl prowadzenia nEMANHY. Jest bardzo swobodny, mało sztywny. Chce, żeby gracze przejmowali inicjatywę i tworzyli okazje. To jeden z najlepszych sposobów na bycie IGL-em. Uważam jednak, że ma to swoje minusy. Jeśli gracze mają gorszy dzień, wszystko staje się o wiele trudniejsze, ale on wnosi do zespołu mnóstwo pasji i myślę, że sposób, w jaki dowodzi, jest magiczny.- Jadan "HexT" Postma
Co za przeżycie na lanie 🙂↔️ Życie to życie, ale uważam, że krzyczenie w grze „zamknij m*rdę, grubasie” po moim nieosobistym trash-talku w grze jest smutne ;v W każdym razie, ogromny szacunek dla niego jako trenera, bo to dzięki polskiemu VP zacząłem śledzić CS-a. Peace&love 🤞
The two minds behind @Wildcard_GG & @fokusclancs 🧠 @bcgame






