Świetny występ całej drużyny w play-offach ESEA w tym sezonie. Udało nam się awansować do Advanced S58, a także do finałów regionalnych, które odbędą się za kilka dni.
0:2 vitality mocni sa jebani
dobre bylo, nadgarstek smigal jak w 2k14 po aim mapie
Mocny statement snatchiego odnośnie aktualnej sytuacji FaZe 👀
Dobrze widzieć Sinners na Majorze. @beastik1 harował latami na poziomie tier 2/3, budując zespoły i utrzymując stabilną formę bez większego uznania. To mu się po prostu należało.
Cieszę się, że główny skład wygrał. Zasłużyli na to! @makazzee to bestia! #navination
Super gra od APOGEE, gratulacje @bogdanrakieta Trenerze!
PIERWSZY WYGRANY TURNIEJ JAKO TRENER TO WSPANIAŁE UCZUCIE
Wczoraj na streamie stwierdziłem, że yrvo cheatuje. Po obejrzeniu commsów z rund od chłopaków z los kogotus i poznaniu kontekstu, nie mam podstaw do takich oskarżeń. Cofam tę opinię. Pozdrawiam i miłego poniedziałku.