Strona główna
Najpopularniejsze
Poczekalnia
Dodaj post
Polityka prywatności
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#ple
owange
2 lata temu

Patryk Stec odchodzi z PLE

@stecpatryk

Zdecydowałem się zakończyć pracę w @PLEleague. Nie będę pracować w esporcie, będę patrzeć z pozycji fana i Szufladowca. Dziękuję wszystkim, których dane mi było poznać. Wchodząc do branży nie znałem nikogo. A ja wracam tam, gdzie mi było najlepiej :)

181
0
+2
#twitter
wujas
5 lat temu

kuben dostał czas i są tego efekty

+16
#twitter
wujas
5 lat temu

ponczek testowany przez Anonymo?

+16
#fnatic
wujas
5 lat temu

mhL dołączy do fnatic?

mhL dołączy do fnatic?
Zdjęcie: PLE

mhL dołączy do fnatic?

Według informacji podanych przez Patryka Steca, szefa działu esportu w Sport.pl, x-kom AGO najmocniej negocjować ma z legendarną organizacją - fnatic. Wcześniej pojawić się miały również takie drużyny jak BIG oraz FPX, jednak te są bardziej "plotkami i ciekawostkami". Warto przypomnieć, że CEO AGO w ostatnim wywiadzie dla Cybersport.pl wspomniał, że jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, młody snajper zmieni barwy jeszcze w te wakacje.

Źródło: https://twitter.com/stecpatryk/status/1412345364829646852
+49
#twitter
wujas
5 lat temu

Z taką grą Anonymo ma o co walczyć

+58
#twitter
wujas
5 lat temu

Wszyscy czekamy na poniedziałkową aktualizację rankingu HLTV

+21

Wyróżnione posty

Mundial w USA koszmarem dla komentatorów przez długość meczów? A co mają powiedzieć casterzy CS-a :)

alt
+9

The MongolZ pożegnało Senzu, cytując fragment z książki Anne Morrow Lindbergh - "Północ do Orientu"

alt
+8

Młody, utalentowany Snax clutchuje 1vs2 mając 16HP

alt
+3

To jeszcze CS czy już Quake? Powstaje mod inspirowany legendarną grą

alt
+2

flameZ świętuje urodziny!

alt
+2

Walczaki wyprzedziły w rankingu VRS Liquid

alt
+4

Który z graczy najczęściej zdobywał entry fraga na Majorze w Kolonii?

alt
+5

FOKUS 2:1 OG - dobry mecz podopiecznych kubena na Super DraculaN

alt
+2