Strona główna
Najpopularniejsze
Poczekalnia
Dodaj post
Polityka prywatności
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#madcity
TombStone
8 lat temu

Bójka podczas turnieju Mad City; dwóch zawodników zdyskwalifikowanych

Bójka podczas turnieju Mad City; dwóch zawodników zdyskwalifikowanych
Zdjęcie: twitter.com/tyfooncs

Bójka podczas turnieju Mad City; dwóch zawodników zdyskwalifikowanych

Do niecodziennych scen doszło podczas turnieju Mad City w Chicago. Decyzją administratorów zdyskwalifikowani zostali Alex "PTRIP" Kruszewski z RivaL oraz Jasper "sfX" Ko reprezentujący barwy X1 Mob. Było to rezultatem bójki pomiędzy oboma graczami. Wywiązała się ona po eskalacji internetowego konfliktu między 28-letnim sfXem a 17-letnim Kevinem "4packiem" Przypasniakiem, który jednak nie brał udziału w bezpośredniej konfrontacji - ucierpiał za to jego kolega z drużyny, Alex "PTRIP" Kruszewski. sfX został skuty kajdankami i zabrany przez policję, natomiast PTRIPowi została udzielona pomoc medyczna.

Źródło: dust2.us
+16

Wyróżnione posty

Mundial w USA koszmarem dla komentatorów przez długość meczów? A co mają powiedzieć casterzy CS-a :)

alt
+9

The MongolZ pożegnało Senzu, cytując fragment z książki Anne Morrow Lindbergh - "Północ do Orientu"

alt
+7

Walczaki wyprzedziły w rankingu VRS Liquid

alt
+4

Który z graczy najczęściej zdobywał entry fraga na Majorze w Kolonii?

alt
+5

FOKUS 2:1 OG - dobry mecz podopiecznych kubena na Super DraculaN

alt
+2

Gracze, którzy w pierwszej połowie 2026 roku zadawali średnio najwięcej obrażeń granatami

alt
+4

Złość, smutek i łzy. Vlog G2 z ćwierćfinału Majora przeciwko Spirit

alt
0

Drugi dzień rywalizacji Polaków na Super DraculaN - GamerLegion zagra z 9INE o życie

alt
0