Strona główna
Najpopularniejsze
Poczekalnia
Dodaj post
Polityka prywatności
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#lan
wujas
5 lat temu

Home Sweet Home Masters jako LAN w 2022 roku

Home Sweet Home Masters jako LAN w 2022 roku
Zdjęcie: Relog Media / GRID

Home Sweet Home Masters jako LAN w 2022 roku

Relog Media ogłosiło Home Sweet Home Masters, swoje największe jak dotąd wydarzenie, w którym 16 drużyn będzie rywalizować na LAN-ie o 250000 dolarów w puli nagród. Turniej odbędzie się w lutym 2022 roku w siedzibie firmy w Belgradzie, w Serbii. Mistrzowie 12 comiesięcznych turniejów Relog Media w 2021 roku zakwalifikują się do turnieju Masters, a FunPlus Phoenix, HAVU i mousesports już zdobyły miejsca dzięki serii Snow Sweet Snow. Dziewięć kolejnych drużyn zakwalifikuje się do turnieju, a ostatnie cztery miejsca zostaną wyłonione poprzez zaproszenia. Siedziba Relog Media była wykorzystywana przez wiele drużyn jako miejsce bootcampów w erze online. Zawody odbędą się jako impreza studyjna we współpracy z sąsiednim Hotelem Jugoslavija i będzie to pierwsza impreza LAN na taką skalę organizowana przez Relog. Dokładne daty turnieju nie zostały jeszcze ujawnione, a firma wspomina jedynie o lutym 2022 roku jako "dacie docelowej".

Źródło: https://www.hltv.org/news/31567/home-sweet-home-masters-lan-event-to-take-place-in-2022
+21

Wyróżnione posty

Mundial w USA koszmarem dla komentatorów przez długość meczów? A co mają powiedzieć casterzy CS-a :)

alt
+9

The MongolZ pożegnało Senzu, cytując fragment z książki Anne Morrow Lindbergh - "Północ do Orientu"

alt
+8

Młody, utalentowany Snax clutchuje 1vs2 mając 16HP

alt
+3

To jeszcze CS czy już Quake? Powstaje mod inspirowany legendarną grą

alt
+2

flameZ świętuje urodziny!

alt
+2

Walczaki wyprzedziły w rankingu VRS Liquid

alt
+4

Który z graczy najczęściej zdobywał entry fraga na Majorze w Kolonii?

alt
+5

FOKUS 2:1 OG - dobry mecz podopiecznych kubena na Super DraculaN

alt
+2