Dzień dobry, dzisiaj mamy dla Was kilka ogłoszeń. Po pierwsze, chcemy ogłosić, że Bartosz „eskyy” Tomaszewski odchodzi z naszego zespołu. Dziękujemy Ci, Bartku, za energię, którą wniosłeś do drużyny. Bez Ciebie nie zdobylibyśmy naszego pierwszego trofeum w CS-ie. Na zawsze pozostaniemy wdzięczni za Twoje zaangażowanie w zespół i życzymy Ci wszystkiego najlepszego na dalszej ścieżce kariery ❤️
W związku z odejściem „eskyy’ego”, Konrad „Qlocuu” Klocek dołączy do nas jako zmiennik na nadchodzący turniej Super Draculan. Witaj ponownie, Konradzie! 😄
I na koniec, choć nie mniej ważne: Piotr „Nawrot” Nawrocki zastąpi Bogdana na stanowisku głównego trenera, ponieważ Bogdan ma zobowiązania osobiste zaplanowane jeszcze przed otrzymaniem zaproszenia na turniej. Jędrzej wróci do akcji podczas kolejnych nadchodzących turniejów. 🫡
Brak reakcji ze strony ESIC wobec tak bezczelnej bandy szumowin tylko ośmiela kolejne pozbawione kręgosłupa podludzi do niszczenia sceny online w CS-ie. Nie bez powodu w ciągu ostatnich 5 miesięcy nasz zespół wziął udział w 8 turniejach LAN-owych i zagrał tylko w jednym turnieju online aż do maja.
Slyszalem wlasnie glosowke z telegrama i potwierdzam w 100%, ze to @AntyViruscsgo. Skurwysyny tylko nas ograbily chyba z 130 pkt VRS, potencjalnych wygranych w turniejach, szans kontraktowych, pieniedzy za wygrane turnieje a jestesmy tylko wierzcholkiem gory. 1/2


