Strona główna
Najpopularniejsze
Poczekalnia
Dodaj post
Polityka prywatności
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#faceit
TombStone
rok temu

Wielka bitwa o ksywę

@jneh_

adex vs adex wygrany zachowuje nick

13
0
+6
#adex
TombStone
2 lata temu

Drużyna reiko bez snajpera

@AdexNica

Obopólnie zgodziłem się rozstać z @RevenantGGWP. Jestem wdzięczny za tę okazję 🔴Szukam drużyny jako główny snajper (mogę IGL-ować) F/A🔴 "Sukces to przechodzenie od porażki do porażki bez utraty entuzjazmu" Miałem ciężki rok, ale wiem, że mam to w sobie - daj mi szansę, aby to udowodnić.

61
9
+9
#adex
owange
2 lata temu

adeX: To świetna grupa ludzi z wielką pasją do gry

@AdexNica

Nowa podróż, Jestem bardzo podekscytowany, że mogę zacząć grać z chłopakami, to świetna grupa ludzi z wielką pasją do gry, jestem naprawdę podekscytowany przyszlością! W końcu wracam do gry i jestem na to gotowy! #BeRevenant

@RevenantIndia

A new pack forms and they are ready to devour the world of Counter-Strike 2. NBK. Nivera. adeX-. lauNX. reiko. Time to turn all of Europe into our hunting ground. #BeRevenant

102
4
+3

Wyróżnione posty

Mundial w USA koszmarem dla komentatorów przez długość meczów? A co mają powiedzieć casterzy CS-a :)

alt
+9

The MongolZ pożegnało Senzu, cytując fragment z książki Anne Morrow Lindbergh - "Północ do Orientu"

alt
+8

Młody, utalentowany Snax clutchuje 1vs2 mając 16HP

alt
+3

To jeszcze CS czy już Quake? Powstaje mod inspirowany legendarną grą

alt
+2

flameZ świętuje urodziny!

alt
+2

Walczaki wyprzedziły w rankingu VRS Liquid

alt
+4

Który z graczy najczęściej zdobywał entry fraga na Majorze w Kolonii?

alt
+5

FOKUS 2:1 OG - dobry mecz podopiecznych kubena na Super DraculaN

alt
+2