Strona główna
Najpopularniejsze
Poczekalnia
Dodaj post
Polityka prywatności
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#ader
TombStone
2 lata temu

Ader dostał bana na faceit za toksyczność

@monZatCS2

W końcu @Adercs2 dostał bana na faceit za swoją toksyczność. Nie mogę sobie przypomnieć ani jednej gry, w której grałem z nim, w której był przyjemny. Nadal nie wiem, jak dostał się do @natusvincere youth, będąc toksycznym graczem, którym jest 🤷‍♂️

428
4
+34
#ader
TombStone
2 lata temu

Ekipa Adera i snatchiego (NAVI Youth) lepsza od Permitty w kwalifikacjach

@Adercs2

Wygrana z Permittą w kwalifikacjach i gramy dalej gg @tomikoo12

131
2
+10
#ader
owange
3 lata temu

Piękne pięć headów od Adera z jeszcze lepszym komentarzem live

alt
-1

Wyróżnione posty

To jeszcze CS czy już Quake? Powstaje mod inspirowany legendarną grą

alt
+7

To pokazuje, jak średnie były to play-offy w wykonaniu donka

alt
0

Ash analizuje problemy w grze tN1RA

alt
-1

Mundial w USA koszmarem dla komentatorów przez długość meczów? A co mają powiedzieć casterzy CS-a :)

alt
+9

Grind kyousuke na FACEIT podczas Majora opłacił się!

alt
0

Jeden z graczy na Super DraculaN gra na ułożonym monitorze, niczym podczas pracy w biurze

alt
0

The MongolZ pożegnało Senzu, cytując fragment z książki Anne Morrow Lindbergh - "Północ do Orientu"

alt
+9

Młody, utalentowany Snax clutchuje 1vs2 mając 16HP

alt
+4