Sprawy biznesowe załatwione ✅
Let’s take care of unfinished business @karriganCSGO
molodoy skomentował porażkę FURII w finale IEM Cologne Major: „Cześć wszystkim, przegraliśmy, ale to nic takiego, życie się na tym nie kończy, jak to mówią. Drugie miejsce to wciąż świetny wynik i powinienem podziękować losowi za to, że udało mi się dotrzeć do finału Majora. Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali, przesyłam wszystkim uściski i pozdrowienia, do zobaczenia, a teraz idę odpocząć”.
🥇 @TeamFalconsGG to najlepsza drużyna #IEM Cologne Major 2026 pod względem liczby godzin oglądania 🔥 📈 Ponad 27,7 mln godzin oglądania O równe 30% więcej niż druga drużyna w zestawieniu 👀
Historia, która nigdy nie zostanie zapomniana. To było dla was wszystkich 💚🏆 #IEM - #FalconsAreHere
Rewalacyjny to był Major 🔥 Trudno będzie wrócić do rzeczywistości po 3 tygodniach takich emocji. Może sam finał pozostawił mały niedosyt, ale playoffy a zwłaszcza ćwierćfinały dolnej części drabinki były jednym z najlepszych dni w historii CS’a. Dziękuję @cs_studiopl za zaproszenie i wspólne przeżywanie tego pięknego turnieju 🙏 Ps. Przepraszam za moje seplenienie momentami - nie jest to mój naturalny sposób wypowiedzi, jest to spowodowane niestandardowym aparatem na zęby, który na szczęście niebawem ściągam 😅 Dziękuję wszystkim, którzy razem z nami śledzili ten piękny turniej! Do następnego 💪 Dziękuję @cs_studiopl za
Neymar zostawił wiadomość dla m0NESY'ego po wygranej na Majorze w Kolonii ‼️ „Szacunek👏🏻”
Wakacje i road trip po Alpach czas zacząć, mam nadzieję, że wrzucę jakieś fajne zdjęcia i nagrania