Illya Zabarnyi wygrał wczoraj wieczorem Ligę Mistrzów z PSG... ale czy wiedzieliście, że jest też fanem CS2? Ma 2256 ELO na FACEIT i gra regularnie Ma też całkiem fajne skiny
Illya Zabarnyi won the UCL with PSG last night... but did you know he's also a CS2 enjoyer? > He has 2256 ELO on FACEIT and plays regularly > He's also got some pretty cool skins