#psg
TombStone

Triumfator Ligi Mistrzów to zagorzały gracz CS-a

@Ozzny_CS2

Illya Zabarnyi wygrał wczoraj wieczorem Ligę Mistrzów z PSG... ale czy wiedzieliście, że jest też fanem CS2? Ma 2256 ELO na FACEIT i gra regularnie Ma też całkiem fajne skiny

Illya Zabarnyi won the UCL with PSG last night... but did you know he's also a CS2 enjoyer? > He has 2256 ELO on FACEIT and plays regularly > He's also got some pretty cool skins

3.2K
63
-2
Tagi:#psg#IllyaZabarny