Xizt szczerze o grze NiP-u: Utrudniamy sobie życie bardziej, niż to konieczne
Zdjęcie: BLAST
Xizt szczerze o grze NiP-u: Utrudniamy sobie życie bardziej, niż to konieczne
Zaczynając od Dust2 – oczywiście przegraliśmy obie pistoletówki, ale i tak mam wrażenie, że nasze rozumienie tej mapy nie jest obecnie najlepsze. Właściwie to jest już coś nie tak od dłuższego czasu. Poza tym uważam, że ogólnie, a zwłaszcza na Anciencie, mamy ogromny problem z wykorzystywaniem przewagi na naszą korzyść. Nie potrafimy domykać takich sytuacji… Zdobywamy entry albo wymieniamy się na 4 na 3. Dzisiaj przegraliśmy nawet sytuację 4 na 1, w której uznaliśmy, że lepiej rzucić smoke'a na longa zamiast po prostu smoke'ować bombę. Po prostu utrudniamy sobie życie bardziej, niż to konieczne. Ale tak, Lynn Vision zagrało dzisiaj dobrze, szczególnie w rundach pistoletowych. Byli też po prostu o wiele skuteczniejsi w wymianach. Szacunek dla nich.- Richard "Xizt" Landström