W ramach restrukturyzacji naszego zespołu w nowym sezonie, Woro2k przechodzi na ławkę rezerwowych, natomiast EMSTAR dołączy do składu akademii CS2. Informacja do wiadomości wszystkich naszych kibiców. #forEF | #yüzdeyüzgaming
Takımımızın yeni dönem yapılanması doğrultusunda Woro2k yedek kadroda, EMSTAR CS2 Academy kadromuzda yer alacaktır. Tüm taraftarlarımıza duyurulur. #forEF | #yüzdeyüzgaming