Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#colognemajor
d3oo

FalleN: To smutne, ale jednocześnie cieszę się z sukcesu NiKo. Jest jak Messi wygrywający Mistrzostwa Świata

@TheCSTimes

FalleN po porażce w finale Majora w Kolonii z drużyną Falcons: „Trzeba im oddać zasługi za wygranie tego meczu, zagrali bardzo dobrze. Były to bardzo trudne spotkania. Patrząc bez analizy powtórek, zawsze trafiał się ten kluczowy moment, w którym coś nam uciekało, a nasze szanse na realne wygranie meczu stawały się coraz mniejsze. To smutne, ale jednocześnie cieszę się z sukcesu NiKo. Jest jak Messi wygrywający Mistrzostwa Świata – szczerze mówiąc, jest niesamowity w Counter-Strike’u. To trofeum, na którym najbardziej mu zależało, i udało mu się to w takim stylu... cóż można powiedzieć? Pokonali każdą drużynę, by wygrać ten turniej, zasłużyli na to. Mogę tylko pogratulować. Oczywiście jest mi smutno, że nam się nie udało, ale niezależnie od tego cieszę się z sukcesu NiKo i reszty chłopaków”. (za pośrednictwem @ESLCS x @stunna)

2K
39
+1
#tobiz
d3oo

HEROIC będzie grało na PGL Astana z yxngstxrem, mimo iż Alkaren mógłby tam zagrać. "Z perspektywy VRS nie ma większego sensu angażowanie go tylko na X meczów"

Zdjęcie: HEROIC

HEROIC będzie grało na PGL Astana z yxngstxrem, mimo iż Alkaren mógłby tam zagrać. "Z perspektywy VRS nie ma większego sensu angażowanie go tylko na X meczów"

Wciąż czekamy na wyjaśnienie ogólnej sytuacji Alima i dopóki nie będzie w tej sprawie żadnych wieści, będziemy grać z Simonem, mimo że gramy w Astanie. Z perspektywy VRS nie ma większego sensu angażowanie go tylko na X meczów, rozumiesz? Musimy więc mieć nadzieję, że Alim będzie mógł wrócić w pełni sił, zanim zaczniemy go wystawiać. Ale ufamy, że spotkamy się z nim na miejscu.

Źródło: HLTV
+2
Tagi:#tobiz#heroic#Alkaren