Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#taz
d3oo

TaZ zastanawia się czym jest dziś rola trenera w CS-ie

@g5taz

Oto jesteśmy... dzień po tym, jak Falcons wygrało Majora. NiKo w końcu zdobywa swoją koronę, Ilya zgarnął MVP. 😘 (cholera... dlaczego nie w Szanghaju.. 🤣) Karrigan pokazujący przywództwo GOAT, kyousuke błyszczący w play-offach i TESES będący niedocenianym bohaterem... ale chwila, czy o kimś zapominamy. Kto to może być? Facet, który dostawał najwięcej gówna od nich wszystkich, facet, który próbował uczynić ten projekt wyjątkowym od pierwszego dnia, Galacticos CS-a... największy oszust z nich wszystkich.. Zonic? To sprowadza mnie do tematu... CZYM jest rola trenera w CS? Czy to gość, który układa cały plan gry? Czy to gość, który wnosi klimat? Czy to gość, który buduje strukturę? Czy to gość, który łączy osobowości? W moich oczach to człowiek, który wie, jakie elementy będą do siebie pasować, lub wie, jak pracować z graczami, żeby uwierzyli w plan. Facet, który potrafi nie tylko ułatwić wykorzystanie umiejętności graczy, ale także zarządzać osobowościami w zespole. Piękno Counter-Strike'a polega na tym, że można wygrywać i przegrywać na tak wiele sposobów. Trener może mieć wpływ na tak wiele sposobów... nie tylko pozytywny, ale także negatywny. Łatwo jest wątpić, ale jeśli otoczysz się odpowiednimi ludźmi i zbudujesz zespół, który potrafi zamknąć drzwi przed hałasem z zewnątrz... to właśnie wtedy dzieją się niesamowite rzeczy. Trener jest ostatecznym ułatwiaczem najlepszych cech, służąc jako katalizator, który odblokowuje ukryty potencjał i wypełnia lukę między obecną wydajnością a przyszłym sukcesem. To facet, który powinien obrywać najbardziej, ale dostawać najmniej pochwał. Chcesz, żeby gracze dostawali swoje kwiaty (zasłużone uznanie), żeby mogli zyskać więcej pewności siebie na serwerze. Dobra robota @zonic, wielki szacunek za wykonanie właściwego ruchu, kiedy był potrzebny, i dawanie przestrzeni, kiedy była potrzebna. CS2 dopiero się zaczyna, a wyścig dopiero ruszył, na zdrowie do kolejnych wielkich chwil 🥂

1K
10
0
#luminosity
d3oo

Nieoficjalnie: Luminosity planuje wykupić część składu Monte

Nieoficjalnie: Luminosity planuje wykupić część składu Monte
Zdjęcie: CCT

Nieoficjalnie: Luminosity planuje wykupić część składu Monte

HLTV.org donosi, że Luminosity Gaming zamierza wykupić trzon Monte. Zespół po dobrym występie na Majorze awansował na 17. pozycję w rankingu VRS i po wakacjach będzie mógł liczyć na wiele zaproszeń do turniejów rangi tier1. Zawodnicy według źródeł wspominanego portalu już mieli przekazać ukraińskiej organizacji chęć odejścia. Luminosity najbardziej zainteresowane jest pozyskaniem z Monte AZUWU, Bymasa oraz afro. Jednocześnie organizacja nie zamyka się na transfer Rainwakera. Ewentualnym uzupełnieniem składu miałby być lux, który obecnie przebywa na ławce rezerwowych Legacy. Z Monte prawdopodobniej pożegna się również Gizmy, który choć nie jest na celowniku Luminosity, to prowadzi rozmowy z inną organizacją, której nazwy póki co portal HLTV nie ujawnia.

0
#krimz
d3oo

KRIMZ: Głód zwycięstwa jest, nostalgia jest prawdziwa, a ogień zapłonął. Sprawmy, by ta przygoda zapisała się na kartach historii

@Krimz

Jestem niesamowicie podekscytowany, mogąc ogłosić, że dołączam do EYEBALLERS. Ten moment to coś więcej niż tylko rywalizacja – to powrót do korzeni i ponowne zjednoczenie z moimi rodakami ze Szwecji. Jest coś wyjątkowego i niezaprzeczalnego w chemii, gdy dzielisz serwer ze swoimi rodakami, i nie mogę się doczekać, by przywrócić tę szwedzką dumę i pasję do gry! Co najważniejsze, jestem zachwycony, że ponownie łączę siły z moim wieloletnim kompanem, JW. Wspólnie stoczyliśmy niezliczone bitwy, odnieśliśmy legendarne zwycięstwa i zbudowaliśmy nierozerwalną więź zarówno w grze, jak i poza nią. Stanięcie ramię w ramię z nim w tej sprawie to dokładnie to, jak ta historia miała zostać opowiedziana. Głód zwycięstwa jest, nostalgia jest prawdziwa, a ogień zapłonął. Sprawmy, by ta przygoda zapisała się na kartach historii. #EYETILIDIE

@EYEBALLERS

Welcome home, Freddy. 🇸🇪 EYEBALLERS are proud to announce that we have signed the swedish legend KRiMZ as our fifth player. JW and KRiMZ are one of the most decorated and feared duos to ever enter the server and we are thrilled to see them back together. ”It feels right to be

829
18
+3
#fer
Usen

Sylwetka fera podczas Majora ESL One Cologne

+5
Tagi:#fer#bio#skgaming#eslonecologne#sylwetka#luminositygaming