Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#coldzera
d3oo

Którzy gracze radzili sobie najlepiej na Cache'u w CS:GO?

@smartbackwards

Cache wraca! Ostatni raz, kiedy grano na niej podczas turnieju rangi MVP, miało to miejsce w maju 2019 roku, na IEM Sydney. Oto 8 najlepszych zawodników pod względem siły ognia – dwóch z pierwszej czwórki wciąż aktywnie rywalizuje na profesjonalnej scenie! Poniżej analiza pierwszej czwórki.

425
8
@smartbackwards

coldzera – dobry we wszystkim. Częściowo dzięki temu, że miał TACO do wymieniania się fragami, ale wygrywał więcej pojedynków, niż oczekiwano, w każdej klasie broni i po obu stronach mapy. Najbardziej imponującym osiągnięciem było wygranie 59% pojedynków karabinowych po stronie atakującej (oczekiwany wskaźnik zwycięstw wynosił 49% przy dużej próbie). RpK – "Le Tank" był bestią na Cache'u i robił to tylko w rundach, które miały znaczenie – zapewnił +40,7 zabójstw powyżej oczekiwań (EEK) z karabinem w ręku i -4,1 z resztą broni (pistolety, SMG). NiKo – Pamiętasz jakiś klip z NiKo z Deagle'em? Bardzo możliwe, że wydarzył się właśnie na tej mapie. Jego historia to wyjątkowa gra z ulepszonymi pistoletami – wygrywał 43% pojedynków z ulepszonym pistoletem w ręku, podczas gdy oczekiwano od niego wygrania zaledwie 33% – co wygenerowało 22 zabójstwa powyżej średniej dla profesjonalisty na Cache'u! Twistzz – jeden z najlepszych graczy pistoletowych na Cache'u. Miał współczynnik K/D 2.0 z Glockiem na mapach w mojej bazie danych, będąc dodatkowo na +5 po stronie broniącej. Ponownie, świetne statystyki z ulepszonymi pistoletami: 40% skuteczności po stronie CT przeciwko karabinom i solidne 3-0 przeciwko AWP (uwaga: byłem zaskoczony, że nie miał jeszcze tatuaży w Liquid, kiedy robiono mu zdjęcie). Zaobserwuj mnie, aby zobaczyć więcej analiz statystycznych z przeszłości! Mam nadzieję, że znajdę czas, aby przyjrzeć się snajperom, temu jak często atakowano każdy z site'ów i dlaczego środek był taki ważny, kto był dobrym "kotwicą"... będzie mnóstwo zabawy, więc jeśli nie zaobserwujesz, ominie Cię to!

34
0
+4
#arrmy
d3oo

ARRMY zorganizuje trzy lanowe turnieje w 2026 roku

@ARRMYgg

No dobra, ludziska - szybki wykładzik, a potem pora na CSa. 🛡️ Zaczniemy od tematu Antycheata. Tak jak już Was informowaliśmy, będzie on wymagany we wszystkich rozgrywkach w 2026 roku. Pamiętajcie - arrmygg powstało z pasji do esportu oraz z wiary, że każdy może wejść na serwer, walczyć o wynik i spełniać swoje marzenia. My również jesteśmy graczami i wiemy, że nic tak nie zabija radości z gry jak przeciwnik, który oszukuje. Chcemy chronić Wasz czas i stale budować wiarygodność lig - tak, aby każdy wiedział, że awans w naszych strukturach opiera się wyłącznie na Waszych umiejętnościach! ⚙️ Bierzcie pod uwagę, że Antycheat jest w fazie rozwoju i wymaga ciągłych testów. Chcemy na bieżąco reagować na zgłoszenia i stale poprawiać jego działanie. W tym celu utworzyliśmy dedykowany kanał na discordzie do zgłaszania feedbacku. Mamy nadzieję, że będzie tylko pozytywny, ale… wiemy, jak to bywa. 😅 Antycheata będziecie mogli pobierać już w poniedziałek, żeby sprawdzić czy wszystko śmiga jak należy. Zróbcie to odpowiednio wcześniej, żeby w pełni skupić się na rozgrywkach! Skupmy się teraz na rozgrywkach w tym roku. 🏅 2026 rok to trzy sezony i trzy finały LANowe. Każdy z nich odbędzie się w Gdańsku, w Kinguin Esports Lounge. Jakie miejsca trzeba zająć, aby pojawić się na LAN-ie? W lidze Open: Top 8 W lidze Rising: Top 8 W lidze Masters: Top 4 Zależy nam na tym, aby jak najwięcej graczy z różnym poziomem umiejętności doświadczyło tych wspaniałych emocji na LANie. My przeżywaliśmy je już z każdej możliwej strony, więc Wam również chcemy je zapewnić - a przynajmniej te ze strony gracza oraz kibica. 🔥 Wyjazd na LAN z ziomkami, z którymi stworzyliście ekipę, zawsze był głównym motywatorem, gdy jeszcze byliśmy aktywnymi graczami. Mocno wierzymy, że przez lata się to nie zmieniło i że nadal chcecie spotykać się z teammate’ami na żywo oraz wygrać więcej niż tylko rozgrywki online. Mylimy się czy mamy rację? 😎

42
2
+2
Tagi:#arrmy#twitter