Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#m0nesy
d3oo

m0NESY po odejściu NiKo do Falcons chciał transferu do Cloud9. "To był mój wymarzony zespół"

Zdjęcie: ESL

m0NESY po odejściu NiKo do Falcons chciał transferu do Cloud9. "To był mój wymarzony zespół"

m0NESY: Na dwa lub trzy tygodnie przed Majorem w Szanghaju dowiedziałem się, że NiKo odejdzie. Kiedy zaczęliśmy grać razem powiedziałem sobie, że moim celem jest wygranie Majora wraz z nim. Później płakałem, ponieważ myślałem o jego odejściu, ale też dlatego, że odpadliśmy. To był najtrudniejszy moment w mojej karierze. Wtedy byłem też zainteresowany dołączeniem do innego zespołu. To było Cloud9. To był mój wymarzony zespół, ale oczywiście nie mogłem tego zrobić. NiKo: Był sfrustrowany. Nie zdawał sobie sprawy, że organizacja ma taką moc, że może go zablokować. m0NESY: Byłem mimo to bardzo skupiony na grze z G2 i na stworzeniu wspólnej historii, ale gdy minął rok podjąłem inną decyzję. NiKo: Po prostu nie wydawał się już szczęśliwy w G2.

Źródło: ESL
-4
#m0nesy
d3oo

Mało brakowało, a m0NESY porzuciłby CS-a już w młodzieńczych latach. "Z jakiegoś powodu nagle zacząłem lubić grać w Dotę bardziej niż w Counter-Strike'a"

Zdjęcie: BLAST

Mało brakowało, a m0NESY porzuciłby CS-a już w młodzieńczych latach. "Z jakiegoś powodu nagle zacząłem lubić grać w Dotę bardziej niż w Counter-Strike'a"

Oglądanie The International co roku z moim bratem było tradycją. Z jakiegoś powodu nagle zacząłem lubić grać w Dotę bardziej niż w CS-a. Miałem przyjaciela, z którym grałem online. Często graliśmy 1 na 1. Wygrałem z nim raz, drugi, a potem nagle mnie zablokował. Wtedy nie miałem już żadnych znajomych do gry w Dotę, więc zacząłem grać w CS-a z moimi kolegami ze szkoły.

Źródło: ESL
+3
#galaxycup
TombStone

Ostatni dzwonek! Zapisy na turniej LAN w Gdańsku wkrótce się kończą

Ostatni dzwonek! Zapisy na turniej LAN w Gdańsku wkrótce się kończą

Ostatni dzwonek! Zapisy na turniej LAN w Gdańsku wkrótce się kończą

Organizatorzy nadchodzących rozgrywek w Gdańsku odkryli karty. Galaxy Cup powered by Kinguin odbędzie się w dniach 8-9 listopada. Pula nagród wyniesie 14 tys. złotych. Zapisy trwają tylko do 10 października, co oznacza, że zespołom zostało już tylko kilka dni na podjęcie decyzji i wypełnienie formularza. Turniej odbędzie się w formule LAN w Kinguin Esports Lounge w Gdańsku. W zawodach wezmą udział 64 formacje, a koszt wpisowego to 400 złotych. Podobnie jak wcześniej, organizatorzy gwarantują wypłatę nagród pieniężnych na miejscu, zaraz po zakończeniu rywalizacji. Wszystkich chętnych odsyłamy do oficjalnego regulaminu turnieju.

Źródło: Galaxy Cup
+3
Tagi:#galaxycup