karrigan po wygraniu Majora IEM Cologne: „To spełnienie marzeń. Ta historia... ten rok był dla mnie tak trudny, a potem dostałem telefon: »chcesz zrobić to z NiKo? Przyjedź tutaj i pomóż mu zdobyć trofeum Majora«. Jestem taki dumny z chłopaków. To była najtrudniejsza droga do zwycięstwa w Majorze, jaką kiedykolwiek przeszedłem – wygrałem tylko raz [teraz dwa razy]. Generalnie te trzy dni... jestem taki dumny z tego zespołu, zagrali tak dobrze”. (via @ESLCS)





