Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#xfl0ud
d3oo

xfl0ud: Powinno być więcej zmian na mapach, abyśmy nie grali ciągle na tej samej mapie z tą samą metą, tymi samymi rotacjami, tą samą kontrolą mapy itp.

@xfl0udCS

Mijają 3 lata, a ja nadal nie rozumiem, jak Valve podchodzi do przeróbek map. Zmiana grafiki skrzynek na mapie, zmiana kolorów ścian i to by było na tyle? Powinno być więcej zmian dotyczących tego, jak mapa była rozgrywana wcześniej, tak abyśmy nie grali ciągle na tej samej mapie z tą samą metą, tymi samymi rotacjami, tą samą kontrolą mapy itp. Jeśli Valve potrzebuje pomocy, mogę jednocześnie robić karierę pro i zajmować się przebudową map :)

@xfl0udCS

I think maps must be bigger in CS2, it felts me i am playing inside a box since beginning of the beta. Your movements and map size was more sync on CS:GO and that was fine but here movement is much way different and it would be better to match it with bigger sized maps ( should

147
2
+10
#bit
d3oo

BIT tłumaczy decyzję 9z o wycofaniu się z BLAST Bounty. "Zamierzamy wykorzystać ten czas na odpoczynek i jak najlepsze przygotowanie do nadchodzących wydarzeń"

@bit1

Podjęliśmy decyzję o rezygnacji z udziału w Blast Bounty, aby lepiej zorganizować nasz kalendarz na najbliższe miesiące. Właśnie wróciliśmy z wyjazdu do Kazachstanu, gdzie spędziliśmy w domu zaledwie 3 dni, a teraz mamy tylko 2 dni przerwy przed kolejnym wylotem do Chin. Zamierzamy wykorzystać ten czas na odpoczynek i jak najlepsze przygotowanie do nadchodzących wydarzeń w drugiej połowie roku, które będą dla nas bardzo ważne. Wierzymy, że to najlepsza decyzja, aby osiągnąć najwyższą formę przed zbliżającymi się wyzwaniami. @9zTeam

@BLASTPremier

BOUNTY UPDATE: @9zTeam have withdrawn from BLAST Premier Bounty 2026 Season 2 and will be replaced by @nemigagg 🔄 The change comes following updates to 9z's team schedule. 👉 #BLASTPremier https://t.co/iNCnY658Y0

BLAST Bounty Season 2 2026 invites revealed
Here are all the invited teams for BLAST Bounty Season 2 2026
2.3K
34
+3
#nin9
TombStone

nin9: Moim największym problemem było właśnie przystosowanie się do niskiego pingu

nin9: Moim największym problemem było właśnie przystosowanie się do niskiego pingu

nin9: Moim największym problemem było właśnie przystosowanie się do niskiego pingu

To naprawdę dodało mi sporo pewności siebie (udane akcje jak 1vs4 - dop.red.). Ogólnie uważam, że trzeba wierzyć w siebie i mieć przekonanie, że możesz rywalizować z najlepszymi. Skoro tu jestem, to znaczy, że mam odpowiedni poziom. Nie myślę o sobie, że jestem najlepszy czy coś w tym stylu, ale chcę być najlepszą wersją siebie. Odkąd tu przyjechałem, gram na FACEIT-cie z niskim pingiem. W Azji poziom nie jest aż tak wysoki, więc nie grałem tam zbyt dużo. Grałem głównie na europejskim FACEIT-cie pingiem 100+, co wymuszało zmianę stylu gry — nie możesz tak po prostu trzymać kątów. Po przyjeździe tutaj, moim największym problemem było właśnie przystosowanie się do niskiego pingu i tego, jak peekować i trzymać kąty. Myślę, że udało mi się to przełamać na Anubisie przeciwko Spirit. Od tego momentu czułem, że mogę po prostu grać swoją grę. Nie muszę się już zastanawiać: „Jak powinienem peekować ten kąt?” albo „Czy trzymanie tego kąta to dobry pomysł, czy zaraz mnie rozwalą?”. Na LAN-ie, albo chociaż z niskim pingiem, mam tę pewność, że mogę przytrzymać kąt i przynajmniej oddać strzał zanim mnie zdejmą. To bardzo pomogło w mojej grze. Z natury jestem bardzo agresywnym graczem – to coś, co przychodzi mi naturalnie. Gdy czujesz się komfortowo z tym, jak peekujesz i trzymasz kąty, to naprawdę wzmacnia taki styl gry – i to było widać. W głowie mam obraz tego, jak oni grają. Przynajmniej kiedy peekowałem, zdobywałem swoje fragi.

Źródło: HLTV
+11
Tagi:#nin9#thehuns#blastlisbon#blast