Dane z Leetify dotyczące meczów w trybie Premier z ostatniego dostępnego miesiąca. Całkiem jasne, dlaczego Valve zdecydowało się usunąć Overpass, skoro tak właśnie wygląda tryb Premier. Łatwo założyć, że Anubis będzie następną mapą do usunięcia, ponieważ jest wybierana znacznie rzadziej niż wszystkie inne.
Najlepsi gracze kotwice w 1. sezonie 2026 w CS2 pod względem skuteczności pierwszych fragów po stronie CT
Kto spędził najwięcej czasu w ciemnościach w 2026 roku:
W fazie pucharowej Majora w Kolonii wystąpiło sześciu supergwiazd, a donk nie był jedną z nich. Ropz znalazł się na szczycie tabeli pojedynków (choć na podstawie próbki z jednej serii), a tuż za nim uplasował się m0nesy. karrigan jest na samym dole, ale mimo to wyszedł zwycięsko. MATYS strzelał ostro, ale zaliczył trochę „trollowania”.
Wszyscy gracze zostali oznaczeni. Szczególnie słaby występ flameZ! Gdyby pokazał swoją standardową formę, Vitality powinno było wygrać z Falcons.
Najwięcej meczów na FACEIT rozegranych przez graczy w trakcie IEM Cologne Major kyousuke — 73 mecze s1zzi — 60 JBa — 54 tabseN — 50 ryu — 47 saadzin — 47 asap — 45 Techno4K — 42
Jak on w ogóle potrafi tak grać?? 🤯 #cs2 #counterstrike #gaming #esports
Dzisiaj #Quake obchodzi ogromną rocznicę! 30 lat! Oto ja tworzący moda inspirowanego Quake'iem i kilkoma innymi grami z tamtej ery. Modyfikację zbudowaną z myślą o małym modzie do Quake'a o nazwie @CounterStrike, który również obchodził urodziny kilka dni temu!
Rosyjscy zawodnicy w polskiej organizacji? Mam nadzieję, że standardowo będą opóźnienia w wypłatach i nic nie dostaną 👍