Sponsor serwisuLVBet
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#cs2
wujas

Czy CS2 jest gotowy na grę na najwyższym poziomie? Tak odpowiadali pro gracze

Zdjęcie: ESL

Czy CS2 jest gotowy na grę na najwyższym poziomie? Tak odpowiadali pro gracze

n0rb3r7, Virtus.pro: Nie jest gotowy. Muszą naprawić wiele rzeczy, jak movement, opóźnienie związane z wyrzucaniem granatów i serwery. NAF, Liquid: Tapowanie i burstowanie czuje się całkiem nieźle, ale spray jest zepsuty. W ogóle nie można spray'ować, prawie jak w Valorancie. woxic, Eternal Fire: Movement jest płynniejszy w CS:GO. W CS2 czuć to tak, jakbyś nosił 200-kilogramowy worek na plecach. Smoke'i też są inne, można je po prostu rzucić, a zajmują o wiele większą przestrzeń, niż zwykle. floppy, Complexity: Podoba mi się format MR12, mam wrażenie, że dodatkowe rundy w MR15 są bezużyteczne. Jeśli chodzi o screamy, to jeśli drużyna przeciwna spóźni się na nie pięć minut i zrobimy sobie z tego przerwę, to nałoży się to na następnego screama, przez co nie możemy mieć przerwy między nimi.

Źródło: HLTV / ESL
+9
#pimp
wojteksol

GamerLegion jak na razie rozgrywa 11. mecz

@PimpCS2

Jeśli rozegrałoby się ten mecz Heroic vs GamerLegion 10 razy na arenie takiej jak ta, Heroic wygrałoby 10 razy. Jeśli Heroic zagrałoby z GamerLegion 11 razy, powiedziałbym, że GL ma szansę wygrać 1 raz. Muszą mieć nadzieję, że to będzie ten 11 mecz!

If you play this Heroic vs GamerLegion game 10 times in an arena like this, Heroic win 10 times. If Heroic play GamerLegion 11 times, I’d say there’s a chance GL win 1. They have to hope this is that 11th game!

103
0
+10
Tagi:#pimp#gamerlegion#blastmajor