Sponsor serwisuEtoto
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#gaimingladiators
TombStone

Kanadyjska organizacja pozyskała jedną z rewelacji Majora

Kanadyjska organizacja pozyskała jedną z rewelacji Majora

Kanadyjska organizacja pozyskała jedną z rewelacji Majora

Kanadyjska organizacja Gaimin Gladiators pozyskała duński skład ECSTATIC, który aktualnie plasuje się na 17. miejscu światowego rankingu HLTV. Duńczycy byli jedną z największych niespodzianek podczas Majora w Kopenhadze, gdzie najpierw awansowali z fazy otwarcia z bilansem 3/2, by później odpaść w fazie eliminacyjnej z bilansem 1/3. Dało im to 12-14. miejsce. Na razie nie wiadomo co dalej z organizacją ECSTATIC, która należy do jednej z najbardziej rozpoznawalnych osób zajmujących się handlem skinami - zipeLa. Skład Gaimin Gladiators: - Magnus "⁠Nodios⁠" Olsen - Patrick "⁠Patti⁠" Larsen - Jonas "⁠Queenix⁠" Dideriksen - Tobias "⁠kraghen⁠" Kragh Jensen - Jason "⁠salazar⁠" Salazar - Peter "⁠casle⁠" Ardenskjold (trener)

0
#neo
TombStone

NEOBICEPS

+4
#broky
TombStone

Chińczycy zmemowali broky'ego

-1
#spargo
owange

spargo dziękuje HAVU

@spargoCS

Dziękuję HAVU za nasz wspólny czas! Wiele zyskałem od doświadczonych kolegów z drużyny i cieszę się, że miałem okazję z nimi grać :) Nie jestem jeszcze pewien, co przyniesie przyszłość, czas przemyśleć moje życie i zrobić sobie małą przerwę przed podjęciem jakichkolwiek decyzji.

Thank you @HAVUgaming for our time together! Gained a lot from experienced teammates and feeling happy i had the chance to play with them :) not sure yet what the future holds for me, time to rethink my life and take a little break before making any decisions.

129
2
+7
Tagi:#spargo#havu