Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#stewie2k
TombStone

Stewie2k stał się wolnym zawodnikiem i nie wyklucza powrotu do CS-a

@Stewie

To było długie 7 lat bycia zakontraktowanym i teraz jestem oficjalnie wolnym agentem. Chciałbym podziękować EG za czas i wsparcie, kiedy tam byłem. To był ciężki czas z dala od rywalizacji, ale byłem też w stanie odzyskać siebie i streaming był tego kluczową częścią.

5.6K
92
@Stewie

Dziękuję fanom, którzy nadal wspierają mój stream i mnie. Streaming trzymał mnie przy ziemi i będę kontynuował moje streamy. Jednak podczas tego gorszego okresu, grindowanie Valoranta przywróciło konkurencyjność i jestem gotowy do rywalizacji w ogóle.

1.4K
7
@Stewie

Bycie z dala od CS-a nie oznacza, że zamknąłem drzwi. Jestem gotowy do grindowania, zawsze to kochałem, a jeśli nadejdzie czas, w którym będę musiał ponownie grindować i rywalizować na najwyższym poziomie, jestem na to gotowy.

1.9K
20
-3
#spargo
owange

spargo dziękuje HAVU

@spargoCS

Dziękuję HAVU za nasz wspólny czas! Wiele zyskałem od doświadczonych kolegów z drużyny i cieszę się, że miałem okazję z nimi grać :) Nie jestem jeszcze pewien, co przyniesie przyszłość, czas przemyśleć moje życie i zrobić sobie małą przerwę przed podjęciem jakichkolwiek decyzji.

Thank you @HAVUgaming for our time together! Gained a lot from experienced teammates and feeling happy i had the chance to play with them :) not sure yet what the future holds for me, time to rethink my life and take a little break before making any decisions.

129
2
+7
Tagi:#spargo#havu