Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#nbk
TombStone

NBK wraca do gry! "Nigdy nie grałem tak dużo jak teraz"

@NBK

Do zobaczenia wkrótce, dziękuję za udostępnienie 🙏 Witaj, Nadszedł czas na powrót. Byłem nieobecny przez ostatnie 3-4 miesiące po bardzo trudnych wyzwaniach, przed którymi stanęliśmy w pierwszym międzynarodowym składzie w Falcons i zaraz potem zostałem odstawiony na ławkę wraz z resztą drużyny. Próba dodatkowej pracy i zrekompensowania składu, który był martwy od momentu powstania i w którym brakowało podstawowego profesjonalizmu na kilka sposobów, była dla mnie dużym ciosem psychicznym. Śledziłem większość gier i dużych turniejów, aby być na bieżąco z metą i sceną, ale nie chciałem się w ogóle angażować, aby zobaczyć, dokąd naturalnie zmierza moja motywacja. I znalazłem! Najszczęśliwszy byłem w ciągu ostatnich kilku lat, grając w MOUZ jako anchor, współlider, entry/support, a także ogólnie pomagając zespołowi z moim 15-letnim doświadczeniem, aby zmaksymalizować wydajność grupy i to jest miejsce, w którym chcę być na następnym etapie w CS2. Nigdy nie grałem tak dużo jak teraz, trenując i streamując codziennie - gra jest naprawdę dobra i przyjemna od czasu ostatnich dużych aktualizacji i czuję się bardzo gotowy do powrotu na serwer i walki z całkowicie odnowioną i dużą motywacją do powrotu na największe areny. Zapraszam do kontaktu bezpośrednio ze mną (DM/nbklessons@gmail.com) lub z moim agentem (@Jerome_Coupez/nbk@prodigy-agency.gg). Jestem również otwarty i dostępny na wszelkie rozmowy, testy lub zastępstwa, ponieważ Falcons było bardzo wyrozumiałe i przychylne całej tej sytuacji. Wszystkiego najlepszego i do zobaczenia wkrótce, Nathan.

1.7K
90
+1
#vegi
TombStone

Vegi chyba wiedział, że Hyper ogląda jego mecz

alt
+34
#nawrot
owange

nawrot o meczu z Illuminar: Popełniliśmy zbyt wiele błędów

@nawrot_cs

Przegrana 1:2 z Illuminar. Powinniśmy byli zamknąć to spotkanie na 2:0, ale popełniliśmy zbyt wiele błędów, a oni wykorzystali to naprawdę dobrze, więc wynik w pełni zasłużony. GG's i do zobaczenia wkrótce w kwalifikacjach do IEM Brazil!!!

Lost 1:2 to Illuminar. Should've closed it out 2:0 but too many mistakes were made and they used it really well so fully deserved score. GG's and cu soon in IEM Brazil qualifier !!

45
1
+3
Tagi:#nawrot#9ine#illuminar