Sponsor serwisuLVBet
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#cs2
wujas

Czy CS2 jest gotowy na grę na najwyższym poziomie? Tak odpowiadali pro gracze

Zdjęcie: ESL

Czy CS2 jest gotowy na grę na najwyższym poziomie? Tak odpowiadali pro gracze

n0rb3r7, Virtus.pro: Nie jest gotowy. Muszą naprawić wiele rzeczy, jak movement, opóźnienie związane z wyrzucaniem granatów i serwery. NAF, Liquid: Tapowanie i burstowanie czuje się całkiem nieźle, ale spray jest zepsuty. W ogóle nie można spray'ować, prawie jak w Valorancie. woxic, Eternal Fire: Movement jest płynniejszy w CS:GO. W CS2 czuć to tak, jakbyś nosił 200-kilogramowy worek na plecach. Smoke'i też są inne, można je po prostu rzucić, a zajmują o wiele większą przestrzeń, niż zwykle. floppy, Complexity: Podoba mi się format MR12, mam wrażenie, że dodatkowe rundy w MR15 są bezużyteczne. Jeśli chodzi o screamy, to jeśli drużyna przeciwna spóźni się na nie pięć minut i zrobimy sobie z tego przerwę, to nałoży się to na następnego screama, przez co nie możemy mieć przerwy między nimi.

Źródło: HLTV / ESL
+8
#loord
owange

Dziennikarzowi Sport.pl nie spodobał się udział Loorda w turnieju od 1xBet

@stecpatryk

Eh, Loord 🙄 To już nawet nie jest turniej sponsorowany przez nich. To pierwszy turniej, który organizuje 1XBET.

6
0
@stecpatryk

Jak ktoś chce poczytać o działaniach 1XBET:

0
0
@stecpatryk

"Istnieją wyraźne dowody na to, że Rosjanie zbudowali na Ukrainie dużą sieć do zbierania danych osobowych" "Wrażliwe dane o hazardzistach są niezwykle cennymi informacjami dla wywiadu przeciwnika, ponieważ mogą być wykorzystane do rekrutacji agentów na Ukrainie".

"there is clear evidence of Russians building a large network for collecting personal data in Ukraine" "sensitive data about gamblers is extremely valuable information for the enemy’s intelligence, as it can be used to recruit agents in Ukraine."

1
0
-8
Tagi:#loord#1xbet#goatleague