Sponsor serwisuLVBet
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#cs2
wujas

Czy CS2 jest gotowy na grę na najwyższym poziomie? Tak odpowiadali pro gracze

Zdjęcie: ESL

Czy CS2 jest gotowy na grę na najwyższym poziomie? Tak odpowiadali pro gracze

n0rb3r7, Virtus.pro: Nie jest gotowy. Muszą naprawić wiele rzeczy, jak movement, opóźnienie związane z wyrzucaniem granatów i serwery. NAF, Liquid: Tapowanie i burstowanie czuje się całkiem nieźle, ale spray jest zepsuty. W ogóle nie można spray'ować, prawie jak w Valorancie. woxic, Eternal Fire: Movement jest płynniejszy w CS:GO. W CS2 czuć to tak, jakbyś nosił 200-kilogramowy worek na plecach. Smoke'i też są inne, można je po prostu rzucić, a zajmują o wiele większą przestrzeń, niż zwykle. floppy, Complexity: Podoba mi się format MR12, mam wrażenie, że dodatkowe rundy w MR15 są bezużyteczne. Jeśli chodzi o screamy, to jeśli drużyna przeciwna spóźni się na nie pięć minut i zrobimy sobie z tego przerwę, to nałoży się to na następnego screama, przez co nie możemy mieć przerwy między nimi.

Źródło: HLTV / ESL
+9
#anonymo
owange

Anonymo będzie brało udział w turnieju sponsorowanym przez niechlubnego bukmachera 1XBET

@Wici0l

Widzę, że wieści sprzed miesiąca nie przeszkadzają Anonymo w graniu turnieju sponsorowanego przez 1XBET. Patryk Stec, zmieniło się coś w sprawie 1xbet na Ukrainie? Chyba firma wciąż legalnie tam funkcjonuje.

24
0
@stecpatryk

Firmie odebrano licencję w Ukrainie jakiś tydzień-dwa temu, co potwierdziło pierwotne wiadomości o jej okropnej, nielegalnej działalności

3
0
@Wici0l

O to nawet ciężko o tym przeczytać było w internecie. Po wpisaniu wyskakiwały jedynie wiadomości sprzed 2 miesięcy o domniemanej nielegalnej działalności tej firmy.

1
0
@stecpatryk

Głośno o tym było w ukraińskich kręgach, bo tam była większa afera, w którą wplątany też był WePlay. U nas przeszło mocno po cichu, ale pisałem o tym na tt.

1
0
+7
Tagi:#anonymo#1xbet