Strona główna
Najpopularniejsze
Poczekalnia
Dodaj post
Polityka prywatności
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#gratisfaction
Robin
6 lat temu

Tercet byłych graczy 100 Thieves może dołączyć pod skrzydła rosyjskiej organizacji

Tercet byłych graczy 100 Thieves może dołączyć pod skrzydła rosyjskiej organizacji
Zdjęcie: DreamHack

Tercet byłych graczy 100 Thieves może dołączyć pod skrzydła rosyjskiej organizacji

Po wycofaniu się 100 Thieves ze sceny CS:GO jks oraz jkaem szybko znaleźli nowych pracodawców. Nieco dłużej za nowym domem rozgląda się pozostałe trio, ale niewykluczone, że i ono wkrótce znajdzie nowe zatrudnienie. Według portalu DBLTAP zainteresowana pozyskaniem AZR, Liazza i Gratisfactiona jest nieznana jeszcze na esportowej scenie rosyjska organizacja Extremum, za którą stoją prywatni inwestorzy.

Źródło: dbltap.com
+12
#death
posejdon
7 lat temu

DeaTh zastępuje loWela w Movistar Riders

DeaTh zastępuje loWela w Movistar Riders
Zdjęcie: Movistar Riders

DeaTh zastępuje loWela w Movistar Riders

Włodarze Movistar Riders poinformowali o zakontraktowaniu Raúla "DeaTh" Jordána Nieto. Hiszpański zawodnik zastąpi w składzie Christiana "loWela" Garcię Antorana, który obecnie jest testowany przez HellRaisers. Skład Movistar Riders: - Oscar "mixwell" Cañellas - Alejandro "ALEX" Masanet - Aitor "SOKER" Fernández - Alejandro "mopoz" Fernández-Quejo Cano - Raúl "DeaTh" Jordán Nieto - Galder "bladE" Barcena - trener - Christian "loWel" Garcia Antoran - rezerwa

+2

Wyróżnione posty

xfl0ud: Powinno być więcej zmian na mapach, abyśmy nie grali ciągle na tej samej mapie z tą samą metą, tymi samymi rotacjami, tą samą kontrolą mapy itp.

alt
+6

Mapa Cache lekko faworyzuje stronę CT

alt
+5

Ci gracze byli dotychczas najbardziej narażeni na flashe w 2026 roku

alt
+5

Którzy gracze radzili sobie najlepiej na Cache'u w CS:GO?

alt
+4

Grind kyousuke na FACEIT podczas Majora opłacił się!

alt
+5

Najlepsze "kotwice" w pierwszej części 2026 roku

alt
+3

EAC 0:2 Walczaki - druga wygrana Polaków w Super DraculaN

alt
+2

Na Premierze praktycznie nikt nie chciał grywać Overpassa

alt
+2