Strona główna
Najpopularniejsze
Poczekalnia
Dodaj post
Polityka prywatności
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#godsreign
TombStone
rok temu

Stary VAC Ban powodem zmiany w Gods Reign przed walką o Majora

Stary VAC Ban powodem zmiany w Gods Reign przed walką o Majora

Stary VAC Ban powodem zmiany w Gods Reign przed walką o Majora

Indyjska formacja Gods Reign stanęła przed poważnym problemem tuż przed startem azjatyckich kwalifikacji (MRQ) do BLAST.tv Austin Major. Jak donosi portal Dust2 India, jeden z zawodników zespołu, Rahul "R2B2" Banerjee, posiada konto Steam z aktywną blokadą VAC. Ban ten, według raportu, jest powiązany ze starym kontem zakupionym przez gracza w 2015 roku, które zostało zbanowane z powodu phishingu i powiązań z nieautoryzowaną stroną ze skinami. Mimo że administracja ESL miała wcześniej badać sprawę i dopuścić R2B2 do gry, regulamin Valve dotyczący turniejów rangi Major jest jednoznaczny – gracze z aktywnym banem VAC nie mogą brać udziału w kwalifikacjach, chyba że otrzymają specjalną zgodę od Valve. W tej sytuacji Gods Reign zmuszone jest sięgnąć po awaryjne rozwiązanie. Miejsce R2B2 w składzie na czas kwalifikacji zajmie były trener zespołu, Saad "PokemoN" Ahmad. To spory cios dla drużyny, która miała nadzieję zostać pierwszą od 2014 roku formacją z Indii na turnieju rangi Major. Skład Gods Reign na Asia MRQ: Kiran "Rossi" Rudresh Bhavesh "Bhavi" Sejwani Aakash "Ph1NNN" Bose Harsh "f1redup" Jain Saad "PokemoN" Ahmad (stand-in)

0

Wyróżnione posty

FalleN: To smutne, ale jednocześnie cieszę się z sukcesu NiKo. Jest jak Messi wygrywający Mistrzostwa Świata

alt
+8

Wypożyczenie Senzu do BC.Game dobiegło końca

alt
+6

Szybko poszło!

alt
+3

karrigan wyprzedził apEXA i od wczoraj ponownie jest graczem z największą liczbą fragów w historii Majorów

alt
+5

Wpis karrigana z 14 grudnia 2024 roku po tym, jak wyeliminował G2 NiKo z Majora w Szanghaju. "W końcu kiedyś wygrasz Majora"

alt
+5

m0NESY niczym kiedyś GeT_RiGhT

alt
+4

FaZe jednak pojawiło się na Majorze ;)

alt
+2

Neymar pod wpisem molodoya: Nie poddawaj się

alt
+22