Strona główna
Najpopularniejsze
Poczekalnia
Dodaj post
Polityka prywatności
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#launderslan
TombStone
rok temu

NRG najlepsze na Launders LAN 2

NRG najlepsze na Launders LAN 2

NRG najlepsze na Launders LAN 2

NRG pokonało 2 do 0 MCS w finale Launders LAN 2. Zespół dowodzony przez Nicka "nitr0" Cannella nie miał sobie równych przez całe rozgrywki i zainkasował 15 tys. $. Klasyfikacja końcowa: 1. miejsce - NRG (nitr0, Brehze, oSee, HexT, Jeorge) - 15 tys. $ kanadyjskich 2. miejsce - MCS (snufaffu, ogura, Oczarka, Scorchyy, Goodbye) - 6,25 tys. $ 3-4. miejsce - Vatican City (stretch, Eddie, ToastyUnicorns, JohnnyWP, KIP) - 1,875 tys. $ 3-4. miejsce - Canada Masso Chiasson (NaRo, kicking, Jord, SarkasM, JvXt) - 1,875 tys. $ Podczas turnieju nie obyło się bez problemów technicznych. W ich wyniku anulowano połowę rozgrywek grupowych, co spotkało się z dużą krytyką społeczności CS-a.

+6
#launderslan
TombStone
2 lata temu

Kanadyjski LAN zaliczany do cyklu VRS

Kanadyjski LAN zaliczany do cyklu VRS

Kanadyjski LAN zaliczany do cyklu VRS

Wyniki drugiej edycji launders LAN będą zaliczane do rankingu VRS. Turniej będzie jednym z pierwszych w nowym sezonie, a pula wyniesie 25 tys. $. Do Toronto przyjadą 32 drużyny. Aby turniej był zaliczony do Tier2, Valve musiało zrobić wyjątek od swoich reguł, które wymagają zapraszanie drużyn tylko wg rankingu oraz informowania o nim z odpowiednim wyprzedzeniem. Aktualnie wśród uczestników możemy zobaczyć np.: - NRG - Nouns - Nouns.fe - MCS Rozgrywki wystartują 4 stycznia.

+10

Wyróżnione posty

Mapa Cache lekko faworyzuje stronę CT

alt
+4

Którzy gracze radzili sobie najlepiej na Cache'u w CS:GO?

alt
+4

Grind kyousuke na FACEIT podczas Majora opłacił się!

alt
+4

Najlepsze "kotwice" w pierwszej części 2026 roku

alt
+2

Ci gracze byli dotychczas najbardziej narażeni na flashe w 2026 roku

alt
+2

To jeszcze CS czy już Quake? Powstaje mod inspirowany legendarną grą

alt
+8

Na Premierze praktycznie nikt nie chciał grywać Overpassa

alt
0

Mundial w USA koszmarem dla komentatorów przez długość meczów? A co mają powiedzieć casterzy CS-a :)

alt
+11