Strona główna
Najpopularniejsze
Poczekalnia
Dodaj post
Polityka prywatności
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#elisa
TombStone
rok temu

Elisa zorganizuje lan Tier2 dla krajów nordyckich

Elisa zorganizuje lan Tier2 dla krajów nordyckich

Elisa zorganizuje lan Tier2 dla krajów nordyckich

Elisa ogłasza Elisa Nordic Championship 2025, turniej CS2 z pulą nagród 100 tys. USD, który będzie zaliczany do VRS. Finały odbędą się 23–24 maja w Vaasan Sähkö Arena, a bilety trafią do sprzedaży 1 marca. Turniej będzie podzielony na dwie fazy: - Faza studyjna (20–22 maja) – osiem drużyn rywalizuje w zamkniętym środowisku, - Faza arenowa (23–24 maja) – cztery najlepsze zespoły zmierzą się przed publicznością na żywo. Do finałów zakwalifikują się najlepsze drużyny z krajów nordyckich poprzez lokalne eliminacje. Fińskie zespoły otrzymają swoją szansę poprzez Elisa Open Suomi (sezony 8 i 9). Partnerami turnieju są również Fragbite (Szwecja), Dust2.dk (Dania) i MistGames (Norwegia).

+3

Wyróżnione posty

Mundial w USA koszmarem dla komentatorów przez długość meczów? A co mają powiedzieć casterzy CS-a :)

alt
+9

The MongolZ pożegnało Senzu, cytując fragment z książki Anne Morrow Lindbergh - "Północ do Orientu"

alt
+8

Młody, utalentowany Snax clutchuje 1vs2 mając 16HP

alt
+3

To jeszcze CS czy już Quake? Powstaje mod inspirowany legendarną grą

alt
+2

flameZ świętuje urodziny!

alt
+2

Walczaki wyprzedziły w rankingu VRS Liquid

alt
+4

Który z graczy najczęściej zdobywał entry fraga na Majorze w Kolonii?

alt
+5

FOKUS 2:1 OG - dobry mecz podopiecznych kubena na Super DraculaN

alt
+2