Strona główna
Najpopularniejsze
Poczekalnia
Dodaj post
Polityka prywatności
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#bntet
owange
2 lata temu

Jak oni się tam znaleźli? Czyli nowy zespół BnTeTa

@DwegCS

BnTeT (IGL) - Indonezja WasteOfAmmo - Indonezja Derek - Filipiny nero (AWPer) - USA Aleph - USA To jest szalony skład.

@bigetronesports

We are delighted to announce our newest division, Bigetron Fury, competing in Counter-Strike 2. The team consists of BTR BnTeT, BTR Derek, BTR Nero, BTR Waste and BTR Aleph.🫡 Get ready to witness some thrilling gameplay as we enter the world of CS 2.🔥🔫

18
1
+13
#bntet
owange
2 lata temu

BnTeT wraca do gry pod szyldem Bigetron

@bigetronesports

Z przyjemnością ogłaszamy naszą najnowszą dywizję, Bigetron Fury, rywalizującą w Counter-Strike 2. Drużyna składa się z BTR BnTeT, BTR Derek, BTR Nero, BTR Waste i BTR Aleph. Przygotuj się na ekscytującą rozgrywkę, wkraczając do świata CS2.🔥🔫

450
70
+1

Wyróżnione posty

xfl0ud: Powinno być więcej zmian na mapach, abyśmy nie grali ciągle na tej samej mapie z tą samą metą, tymi samymi rotacjami, tą samą kontrolą mapy itp.

alt
+10

Nowa aktualizacja handlu w CS2 – wyjaśnienie blokad

alt
+6

Którzy gracze radzili sobie najlepiej na Cache'u w CS:GO?

alt
+8

EAC 0:2 Walczaki - druga wygrana Polaków w Super DraculaN

alt
+5

Mapa Cache lekko faworyzuje stronę CT

alt
+7

Najlepsze "kotwice" w pierwszej części 2026 roku

alt
+6

Ci gracze byli dotychczas najbardziej narażeni na flashe w 2026 roku

alt
+7

Na Premierze praktycznie nikt nie chciał grywać Overpassa

alt
+5