Strona główna
Najpopularniejsze
Poczekalnia
Dodaj post
Polityka prywatności
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#wislakrakow
owange
2 lata temu

Prezes Wisły Kraków mówi, że klub będzie chciał w przyszłości aktywować sekcję esportową

@bejottFIFA

Hej @WislaKrakowSA - chciałem się zapytać ile dla Was oznacza 30 dniowy termin płatności (bo niestety te 600+ dni opóźnienia to nie żart) i czy jest szansa odzyskać w normalny sposób wynagrodzenie, które nie zostało mi wypłacone?

2.6K
59
@jarokrolewski

Wyjaśnione, wyczyszczone, naprawione. Niestety, zarządzanie tą sekcją w przeszłości po naszej stronie pozostawia wiele do życzenia, również w kontekscie rozliczen sponsorskich. Ja ze swojej strony przepraszam - to niestety nie z mojego okresy "prezesostwa".

1.3K
4
@MsPL192117

Okej. Natomiast to jest nadal sekcja klubu Wisła Kraków. Takie rzeczy muszą być uregulowane. Pro gracz w takiej grze jak EA FC to jest jak zwykły człowiek. Też zarabia na życie

58
0
@jarokrolewski

Nie mamy już takiej sekcji stąd te problemy. W każdym razie biorę to na siebie niezaleznie od wszystkiego. Będziemy chcieli w przyszłości to reaktywować.

277
0
+17

Wyróżnione posty

To jeszcze CS czy już Quake? Powstaje mod inspirowany legendarną grą

alt
+6

Mundial w USA koszmarem dla komentatorów przez długość meczów? A co mają powiedzieć casterzy CS-a :)

alt
+9

The MongolZ pożegnało Senzu, cytując fragment z książki Anne Morrow Lindbergh - "Północ do Orientu"

alt
+9

Młody, utalentowany Snax clutchuje 1vs2 mając 16HP

alt
+3

Walczaki wyprzedziły w rankingu VRS Liquid

alt
+4

Który z graczy najczęściej zdobywał entry fraga na Majorze w Kolonii?

alt
+5

Overpass był najbardziej taktyczną mapą w CS-ie? "Nie pozwala na przypadkowe zwycięstwa"

alt
+5

FOKUS 2:1 OG - dobry mecz podopiecznych kubena na Super DraculaN

alt
+2