Strona główna
Najpopularniejsze
Poczekalnia
Dodaj post
Polityka prywatności
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#pglmajor
owange
2 lata temu

Gracze wcale nie tak chętnie przerzucili się na 360hz - ustawienia monitorów zawodników, którzy zagrają w Kopenhadze

@statsmeister1

Ustawienia monitorów graczy podczas Copenhagen Major (wg ProSettings) 📺Res: 1280x960 - 53.7% 1920x1080 - 15.7% 1280x1024 - 8.3% 1024x768 - 8.3% 1152x864 - 5% inne - 9,1% RR: 360hz - 53.7% 240 Hz - 46,3% Skalowanie: Rozciągnięte - 74,4% Natywne - 15,7% Czarne paski - 9,9%

138
4
+9

Wyróżnione posty

Nieoficjalnie: siuhy na wylocie z Liquid

alt
+12

NiKo i kennyS strzelili sobie wspólną fotkę z pucharem. "Dziękuję, że pozwoliłeś mi potrzymać jedno z niewielu trofeów, których sam nie wygrałem"

alt
+8

Który z graczy najczęściej zdobywał entry fraga na Majorze w Kolonii?

alt
+2

Gracze, którzy w pierwszej połowie 2026 roku zadawali średnio najwięcej obrażeń granatami

alt
+2

MartinezSa z Gentle Mates zastąpi broky'ego w FaZe?

alt
+3

Ołeksandr Zinczenko nie jest już związany z organizacją Passion UA

alt
+3

Aurora była najlepiej grającą drużyną w ataku na Majorze

alt
+6

The MongolZ pożegnało Senzu, cytując fragment z książki Anne Morrow Lindbergh - "Północ do Orientu"

alt
0