Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#pasha
TombStone

Diablo o pashy: Nie ma takiego czegoś jak e-sport

@Venek__

Diablo o Pashy, e-sporcie i "psuedo popularności" - Twoim rywalem będzie Jarosław Pasha Jarząbkowski. Dosyć popularna osoba w Polsce. Czy w ogóle znasz, kojarzysz czy jest to dla Ciebie kompletnie anonimowa postać? - Totalnie anonim. Tak można powiedzieć za przeproszeniem jakiegokolwiek innego faceta bym zobaczył na ulicy. Tak bym go porównywał. Ja trochę w świecie tak jakby Jarka, jeśli mogę tak powiedzieć. Czyli e-sport. Nie ma takiego czegoś jak e-sport. Uważam to jakbyśmy, nie wiem, e-rzucanie kamykami, prawda? A ci co rzucają kulą, albo dyskiem, albo szczepem, to ci to nie są sportowcy, tylko ci co rzucają sobie tutaj kamykami na przykład, albo wiele innych, jakby można powiedzieć, porównań, też takich stricte, jakby można powiedzieć, sportowych, tak? Ci co strzelają, nagle ci mieliby się równać co strzelają w komputerze i zabijają, przypuśćmy chodzą misję jakakolwiek inna i chodzą i zabijają i chodzę i kto więcej zabija to wygrywa. Nie, nie, nie. Dla mnie to jest trochę taka abstrakcja, jeśli chodzi o dzisiejsze czasy. Tych ludzi tak zwanych pseudo... pseudo popularnych. Chociaż słyszę, że Jarek spoko gość, nic do niego nie mam. Robi sobie to, co robi, dobrze się w tym czuje, bawi, a zarabia jakieś pieniądze z tego co też wiadomo.

284
4
-93
#stikle
wojteksol

Były trener Kjuubiiego o jego potencjale: Może stać się gwiazdą

@stiklecs

Bardzo wartościowy gracz, który może stać się gwiazdą w odpowiednim środowisku. Jeden z najlepszych wschodzących graczy na scenie, który ma duże doświadczenie w grze zespołowej i wykazuje się dużą dyscypliną i poświęceniem w grze i poza nią.

Very valuable player that can become a star player in the right environment. One of the best up and coming players in the scene that has a lot of experience in team cs and shows great discipline and dedication in and out of the game.

@KyuubiiCS

After a very efficient break I am ready to strike back on the server! If any organizations are interested in working together feel free to contact my agent @theflow1604 or @FNATICCS2 for any further information.

After a very efficient break I am ready to strike back on the server! If any organizations are interested in working together feel free to contact my agent @theflow1604 or @FNATICCS2 for any further information.

26
0
-2
Tagi:#stikle#Kyuubii