X

+10
Udostępnij
menu Menu Sponsor serwisu totalbet
Sponsor serwisu totalbet
#faceitmajor#twitter#statystyki#fnatic#śmieszne#astralis#faze#mibr#big#navi

Dreamhack wyjaśnia swoje problemy techniczne

Dreamhack wyjaśnia swoje problemy techniczne
Zdjęcie: twitter.com/marcwinther

Dreamhack wyjaśnia swoje problemy techniczne

Cześć wszystkim, chcielibyśmy wyjaśnić przyczyny opóźnień. Niedawno zakupiliśmy cały zestaw nowych komputerów, bo zawsze przed turniejem upewniamy się, że gracze będą mieli najlepszy możliwy sprzęt. Lista specyfikacji: Intel i7 8700K - 16GB DDR4 2133Mhz - 120GB SSD - NVIDIA GTX 1070. Dotąd otrzymywaliśmy tylko pozytywne opinie od zawodników. Niestety, tym razem doszło do złej konfiguracji dysków SSD, która nie wyszła na jaw w ciągu wczorajszego dnia treningowego. To oczywiście nasza wina i bierzemy na siebie odpowiedzialność. Zidentyfikowaliśmy problem, więc powinien wkrótce zostać naprawiony. W tym momencie ustawiamy nową konfigurację, która zostanie niedługo wprowadzona, będziemy też o tym pamiętać przed naszymi kolejnymi zmaganiami. Przepraszamy za opóźnienia i liczymy, że następne dni zawodów będą się wam podobać.
- Marc Winther, Project Manager Dreamhacka
+11
comments

ESL One Nowy Jork wraca pod koniec września

+3
comments

Świetny powrót Cloud9, fnatic również zwycięskie

Świetny powrót Cloud9, fnatic również zwycięskie
Zdjęcie: BeyondTheSummit

Świetny powrót Cloud9, fnatic również zwycięskie

Cloud9, które grało po raz pierwszy offline z Pujanem "FNS" Mehtą w składzie, pokonało G2 po znakomitym powrocie do walki. Północnoamerykańska formacja przegrywała 0-7 oraz broniła kilku rund meczowych, ale w dogrywce okazała się nieznacznie lepsza od ekipy Dana "apEXa" Madesclaire. W równolegle rozgrywanym spotkaniu szwedzkie fnatic rozgromiło Tyloo; Azjaci z całą pewnością będą chcieli jak najszybciej zapomnieć o tej mapie.

Cloud9 22 - 20 G2 (de_mirage)

fnatic 16 - 4 Tyloo (de_inferno)
+1
comments

Kolejna zmiana terminu BLAST Pro Series Stambuł?

@BLASTSeries
Biorąc pod uwagę, że w Turcji właśnie ogłoszono wybory, które odbędą się 24 czerwca, określamy teraz alternatywy dla naszego turnieju. Jedna rzecz się nie zmieniła: chcemy sprowadzić do Stambułu CS na najwyższym poziomie oraz zorganizować interesujący, angażujący i zabawny esportowy turniej! Zostańcie z nami, będziemy was informować. Due to the June 24 election just announced in Turkey, we are now evaluating our alternatives. One thing has not changed: We want to bring World Class Counter-Strike and the most interesting, engaging and fun esports event to Istanbul! Stay tuned, we will keep you updated ♥️
-3
comments

dennis zamiata SK z USP

+4
comments

apEX wyklikał czterech rywali z USP-S

+1
comments

NiP wygrywa z SK Gaming

NiP wygrywa z SK Gaming
Zdjęcie: ESL

NiP wygrywa z SK Gaming

Szwedzkie NiP pokonało SK Gaming 16 do 13 na początek swojej kampanii w Marsylii. Jake "Stewie2k" Yip nie będzie mógł zaliczyć swojego debiutu lanowego w barwach SK do udanych, a jego drużyna w meczu o życie zagra dziś z bałkańskim Valiance.

NiP 16 - 13 SK Gaming (de_train)
+4
comments

Krzysiek z clutchem 1v3 jak za najlepszych czasów

+3
comments