X

+10
Udostępnij
menu Menu
#faceitmajor#twitter#statystyki#śmieszne#fnatic#complexity#big#g2#faze#cloud9

AGO 0:2 GODSENT - statystyki

AGO 0:2 GODSENT - statystyki
+3
comments

Świetne 4k EspiranTo

0
comments

AGO odpada z kwalifikacji DreamHack Austin 2018

AGO odpada z kwalifikacji DreamHack Austin 2018
Zdjęcie: AGO Esports

AGO odpada z kwalifikacji DreamHack Austin 2018

AGO Esports zmierzyło się z GODSENT w półfinale zamkniętych europejskich kwalifikacji do DreamHack Open Austin 2018. Niestety Polacy ulegli rywalom 0 do 2, w wyniku czego muszą pożegnać się z marzeniami o zagraniu na turnieju. W finale rozgrywek szwedzka formacja podejmie Imperial lub Fragsters.

Inferno - 9:16
Cache - 12:16
+3
comments

Fenomenalny clutch 1v3 TOAO

0
comments

neL krytykuje deweloperów CS:GO

@neLendirekt
Zawsze, kiedy myślę o tym, co deweloperzy robią lub nie robią dla naszej gry, to jestem wkurzony i oszołomiony. Naprawdę nie rozumiem, dlaczego są tak mało aktywni w stosunku do esportowej społeczności, rozwoju gry czy nawet codziennych graczy; operacje i nowe mapy pojawiają się teraz tak rzadko... wtf, naprawdę? Im always pissed and dazed when I think about what @csgo_dev do, or don't do, for our game. I really don't understand why they are so inactive about the esport community, game evolution, even with casuals, operations and new maps are so rare now... wtf seriously?
+10
comments

STYKO z problemami zdrowotnymi

@STYKOcsgo
Dentysta właśnie powiedział, że ze względu na różnicę ciśnień w moim zębie doświadczę niesamowitego bólu podczas lotu samolotem. Czy lekarze nie powinni dodawać otuchy i mówić, że wszystko będzie dobrze?

Muszę powiedzieć, że planuję opuścić DH Marsylia i nie wejdę jutro na pokład samolotu. Dentist just told me I’ll experience insane pain while on the plane because of pressure difference inside my tooth. Aren’t doctors supposed to comfort you a bit and say it’s all gonna be OK?
+7
comments

Komentarz JW w sprawie wyrzucenia WorldEdita z FPL-a

@jwCSGO
WorldEdit jest świetnym graczem, nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Jednak w mojej opinii FPL nie polega jedynie na osiągnięciach i na twojej umiejętności strzelania headshotów. Według mnie Faceit (i FPL) robi świetną robotę, utrzymując wysoki poziom w lidze. WorldEdit is a great player, there is no doubts about that. But in my opinion FPL is not only about achievements and your ability to shoot headshots. Its about the bigger picture and IMO Faceit (& FPL) is doing a great job with maintaining a high quality in the league.
+8
comments

Ciekawy komentarz do sprawy WorldEdita

@hoochR
Chcecie wiedzieć, jak wyglądają podwójne standardy w FPLu? Nie mam nic przeciwko temu gościowi, ale zobaczcie, bit ostatni raz na LANie grał w 2017, nie wyszedł z grupy, a FlipSid3 było drugie. Bit jest w FPLu, a WorldEdit nie, ktoś umie to wytłumaczyć? wanna know how FPL double standarts looks like ? have no offence towards this guy but look - https://www.hltv.org/player/555/bit this is bit ,hes last lan was in 2017 where he didnt pass group , f3 was 2nd . Bit is in FPL , WE is not , can someone tell me why ? :)
+10
comments