X

+10
Udostępnij
menu Menu
#twitter#śmieszne#agoesports#ago#eslmp#peet#stream#gif#clutch#mp5

Ależ pestka f0resta! Cztery fragi

+2
comments

Valens: Mamy wiele do poprawy

Valens: Mamy wiele do poprawy
Zdjęcie: hltv.org

Valens: Mamy wiele do poprawy

Nie jesteśmy na tym etapie, na którym powinniśmy być. Wygraliśmy Majora i to niesamowite, ale pamiętam, że mówiłem w innym wywiadzie, że byliśmy po prostu lepszą drużyną tego dnia. To nie było tak, że graliśmy perfekcyjnie, popełnialiśmy błędy, ale nie zostały one wykorzystane. Teraz więcej osób widziało, jak gramy, nie zmienialiśmy ostatnio zbyt wiele. Próbujemy różnych rzeczy, to nie tak, że stoimy w miejscu, ale nie mamy tego samego komfortu gry, co na Majorze. Staramy się tam wrócić, mamy wiele do poprawy. Oczywiście jesteśmy szczęśliwi z awansu do play-offów, ale to jeszcze nie jest to, co powinno być.
- Trener Cloud9 Soham "valens" Chowdhury dla hltv.org
+4
comments

Lobanjica ugrywa 1vs4 w FPL-u

+2
comments

KRIMZ kończy mecz zabójstwem z kosy

+2
comments

Sprytne zagranie autimatica

+2
comments

Markeloff wraca do gry z AWP

@YegorMarkeloff
Tak panowie, wracam do AWP. Minęło prawie 5 lat, odkąd zmieniłem pozycję na supporta, więc nie spodziewajcie się jakiejś rewelacji w najbliższym czasie. Muszę się wiele ponownie nauczyć, ale mam nadzieję, że nie rozczaruję was, i co ważniejsze, że nie rozczaruję samego siebie. Buziaki <3 Yes guys, im back to AWP. its been almost 5 years since i switched to support so dont expect a lot in near futute. I need to learn a lot. But i hope to not dissapoint you and most important not to dissapoint myself.
Much love <3
+20
comments

Rewanż za finał Majora w ćwierćfinale IEM Katowice

@StrikerHLTVorg
Cóż za niespodzianka ze strony fnatic. FaZe gra jutro z Cloud9 w ćwierćfinale, natomiast fnatic trafia do łatwiejszej połówki drabinki z Liquid i NiP lub North. What an upset from fnatic. That means FaZe will play Cloud9 in quarter-finals, while fnatic fall into the less scary other half of the bracket with Liquid and North/NiP.
+5
comments

Statystyki z meczu FaZe kontra fnatic

Statystyki z meczu FaZe kontra fnatic
+3
comments