Sponsor serwisu totalbet
X

+10
Udostępnij
menu Menu Sponsor serwisu totalbet
Sponsor serwisu totalbet
#twitter#epicenter#virtuspro#śmieszne#ago#fnatic#statystyki#pact#pasha#brollan

Team Liquid minimalnie lepsze od fnatic

Team Liquid minimalnie lepsze od fnatic
Zdjęcie: Beyond The Summit

Team Liquid minimalnie lepsze od fnatic

W drugim spotkaniu grupy A na finałach ECS 5 w Londynie Team Liquid zmierzyło się z fnatic. Szwedzka formacja swojego debiutu offline z Richardem ''Xizt'' Landströmem w składzie nie będzie mogła zaliczyć do udanych, gdyż minimalnie przegrała to spotkanie. Północnoamerykański zespół kontrolował pierwszą część gry i przed zmianą stron prowadził 12 do 3. Fnatic po stronie atakującej było w stanie wrócić do rywalizacji i wydawało się, że doprowadzi do dogrywki, ale agresja Epitacio ''TACO'' de Melo w trzydziestej rundzie zaskoczyła Szwedów, dzięki czemu to Team Liquid zagra z Astralis o awans do fazy play-off.

Team Liquid 16 - 14 fnatic (de_cache)
0
comments

Pimp dołączy do ekspertów analizujących mecze na finałach ECS

@jamesbardolph
Dodaliśmy Pimpa do grona ekspertów, pojawi się tam później. We added @Pimp_CSGO to the analyst desk, he will be on later!
-2
comments

gla1ve po wygranej z Cloud9

@gla1ve_csgo
Muszę przyznać, że byłem delikatnie zmartwiony po połówce po stronie atakującej, ale wiedziałem, że jesteśmy w stanie zrobić comeback, jeśli wygramy pistole. Niepewny początek, ale trzeba się zresetować i awansować prosto do półfinału. I must admit I was a little worried after that T-half but I knew we could make the comeback if we won the pistol. Shaky start but time to reset and go straight to Semi-final
+6
comments

Świetny comeback Astralis na inaugurację finałów ECS 5

Świetny comeback Astralis na inaugurację finałów ECS 5
Zdjęcie: ESL

Świetny comeback Astralis na inaugurację finałów ECS 5

W meczu otwarcia finałów ECS 5 w Londynie lider światowego rankingu Astralis zmierzył się z triumfatorem ostatniego Majora Cloud9. Północnoamerykańska formacja lepiej rozpoczęła to spotkanie i po pierwszej połowie komfortowo prowadziła 12 do 3. Duńczycy odpowiedzieli wygraną rundą pistoletową, a potem kontynuowali dobrą passę. Cloud9 swój jedyny punkt po stronie atakującej zdobyło pod koniec pojedynku, a Astralis pewnie zainkasowało pierwsze zwycięstwo w Wielkiej Brytanii. Fenomenalny mecz rozegrał Emil ''Magisk'' Reif, który zakończył rywalizację z bilansem 26 zabójstw i 15 zgonów. Astralis jeszcze dziś zagra o awans do półfinałów, natomiast Cloud9 ponownie pojawi się na serwerze jutro, gdy weźmie udział w meczu eliminacyjnym.

Astralis 16 - 13 Cloud9 (de_inferno)
0
comments

Cromen zagra w barwach FaZe na ESL One Belo Horizonte

@fazeniko
Będziemy grali w Belo Horizonte razem z cromenem. We will be playing with @cromencsgo in Belo Horizonte.
+6
comments

Rozlosowano grupy DH Open Summer. AGO z North, GODSENT i Imperial

Rozlosowano grupy DH Open Summer. AGO z North, GODSENT i Imperial
+2
comments

Dwa mecze BO1 by awansować do półfinału? daps nie lubi formatu ECS

@daps
Póki pojawią się jakiekolwiek wyniki, chcę tylko powiedzieć, że wygranie dwóch BO1 by awansować do półfinałów nie jest dobrym formatem, zwłaszcza po sezonie z 18 meczami. Nie hejtuje, to tylko moja opinia. Myślę, że z ośmioma drużynami można zastosować jakiś bardziej rozbudowany format. Just before any results happen I just want to say that winning 2 bo1’s to make semi-finals is not a good format, especially after playing an 18 game season. Not hating, just my opinion. I feel like a more in depth format can be done with an 8 team LAN.
+11
comments

Grupa B jest wyraźnie słabsza, ale na pewno ciekawsza

@Tgwri1s
Grupy na finałach ECS S5 są absurdalnie niezbalansowane, ale grupa B wciąż jest interesująca ze względu na występ NRG na SLTV, nowy skład G2 i stand-ina w FaZe Groups for ECS S5 Finals are pretty ridiculously unbalanced, but group B still remains interesting due to NRG's run at StarSeries, G2's new lineup and FaZe's stand-in situation
+3
comments