Sponsor serwisu totalbet
X

+10
Udostępnij
menu Menu Sponsor serwisu totalbet
Sponsor serwisu totalbet
#twitter#epicenter#virtuspro#śmieszne#ago#fnatic#statystyki#pact#pasha#brollan

Brutalny TACO! Co na to JW?

+21
comments

FalleN chwali organizację Moche XL Esports w Lizbonie

@FalleNCS
Turniej, w którym bierzemy udział, Moche XL Esports, jest poważny. Przewyższa moje oczekiwania w każdym aspekcie. Nie mogę się doczekać jutrzejszego meczu! The event we are participating in, Moche XL esports, is legit. Exceeded my expectations on every aspect. Looking forward to play tomorrow!
+6
comments

bodyy: Mamy dużo pracy do wykonania

@G2bodyy
Dobrze zagrane FaZe, mamy dużo pracy do wykonania, po tym turnieju będziemy łatwo wiedzieć, co trzeba poprawić. Dobre doświadczenie jak na pierwsze zawody, czekam niecierpliwie na kolejne. Dzięki za wasze wsparcie. Well played @FaZeClan, we have alot to work on, with this event we’ll know easily what to fix. It was a good experience for a first tournament, looking forward to play more.
Thanks for your support.
+7
comments

Shox podsumowuje porażkę z FaZe

@G2shox
Popełniłem wiele indywidualnych błędów na Inferno, jestem zły. Nawet jeśli nie mieliśmy żadnych oczekiwań przyjeżdżając tu, to porażka zawsze boli. GG FaZe, powodzenia w półfinale! Many individual mistakes on inferno, mad at it
+6
comments

FaZe zgarnia ostatnie miejsce w półfinałach ECS 5

FaZe zgarnia ostatnie miejsce w półfinałach ECS 5
Zdjęcie: ESL

FaZe zgarnia ostatnie miejsce w półfinałach ECS 5

Na koniec drugiego dnia finałów ECS 5 w Londynie doszło do starcia FaZe oraz G2. Europejska formacja pod wodzą Finna "karrigan" Andersena pokazała, iż wczorajsza porażka z NRG była tylko wypadkiem przy pracy i pewnie pokonała nowy skład francuskiej drużyny. Podopieczni Roberta "RobbaN" Dahlströma w hicie jutrzejszego dnia podejmą Astralis, natomiast Francuzi zakończyli już swój udział w turnieju.

FaZe 2 - 0 G2

16 - 9 (de_inferno)
16 - 10 (de_mirage)
+3
comments

kennyS robił na Inferno wszystko, co w jego mocy

kennyS robił na Inferno wszystko, co w jego mocy
+6
comments

GuardiaN z pewnym 1v2

+3
comments

nitr0: Jesteśmy bardzo emocjonalną drużyną

nitr0: Jesteśmy bardzo emocjonalną drużyną
Zdjęcie: StarLadder

nitr0: Jesteśmy bardzo emocjonalną drużyną

Zdecydowanie uważam, że NRG należy obecnie do absolutnej czołówki w Ameryce Północnej, tym bardziej że Cloud9 ma problemy wewnętrzne i przechodzi przez zmiany. Mają dużo siły ognia, dobrze grają online i to zaczyna się przekładać na LANy. Myślę, że teraz jak są coraz lepsi, to inne drużyny zaczną ich analizować. Kiedy my zaczynamy grać, to czuję, że rywale znają nasz plan. Jeśli rzucę wybranego smoke'a to oni już wiedzą, a to wbija mi się do głowy. Wcześniej jak zaczynałem prowadzić, to mogłem robić, co tylko chciałem, a nikt nie wiedział, co się dzieje.

Czuję, że jeśli przegrywamy wyrównany mecz, to tylko dlatego, że nie trafiamy naszych strzałów. Oczywiście trochę brakuje nam też aspektów taktycznych, bo inaczej wygrywalibyśmy każdy mecz, ale myślę, że brakuje nam indywidualnych umiejętności. Jesteśmy bardzo emocjonalną drużyną, więc czasami pomysły nie płyną tak szybko jak powinny. Musimy jutro trafiać każdy strzał, by pokonać NRG, bo są naprawdę mocni.
- Nick "nitr0" Cannella dla hltv.org
+2
comments