Sponsor serwisu totalbet
X

+10
Udostępnij
menu Menu Sponsor serwisu totalbet
Sponsor serwisu totalbet
#twitter#ago#sltv6#teamkinguin#pact#śmieszne#epec#mousesports#eseamdl#fnatic

ChrisJ jednym z najbardziej niedocenianych zawodników

@RLewisReports
Teraz gdy ChrisJ ugrał tę błyskotliwą akcję, to wszyscy hipsterzy wyjdą na jaw i będą mówić, że zawsze uważali go za jednego z najlepszych. W rzeczywistości ChrisJ jest jednym z najbardziej niedocenianych graczy w świecie Counter-Strike'a. Mówiłem od dawna, że on już umie wszystko. Now that he's got this flashy highlight play all the hipsters will come out and say they always rated ChrisJ as one of the best. In reality he's one of the most undervalued players in world Counter-Strike. Been saying for a while now that he has it all.
+17
comments

suNny: Po Sztokholmie postawiliśmy sobie nowe cele

suNny: Po Sztokholmie postawiliśmy sobie nowe cele
Zdjęcie: DreamHack/Adela Sznajder

suNny: Po Sztokholmie postawiliśmy sobie nowe cele

Kiedy zrobiliśmy zmianę gracza, to myśleliśmy, że zagramy na ESL One Cologne jak na rozgrzewce, a potem od razu wrócimy na nasz poziom. Ustawiliśmy cele zbyt wysoko, a po Sztokholmie postawiliśmy nowe, dzięki czemu budujemy świetny skład na nastepny rok. Powiem tak, wszystkie pozostałe turnieje w tym roku będą dla nas ćwiczeniami. Wciąż chcemy wygrywać, ale celem jest bycie w najlepszej możliwej formie i posiadanie świetnej puli map przed pierwszym turniejem przyszłego roku.
- Miikka "suNny" Kemppi dla hltv.org
+13
comments

daps: Wiele się nauczyłem

@daps
Chciałbym podziękować ESL za stworzenie świetnej turnieju. Wiele się nauczyłem i planuję poprawić nasze błędy na następny raz. Would like to thank @ESLCS for putting on a great event. Learned a lot from this event and plan to fix our mistakes for next time
+7
comments

Dokument od BLASTa o device'ie - THE GAMES THAT MADE ME

+2
comments

TACO w skrócie podsumował rok 2018

@TACOCS
2018 był dla mnie taki trudny, ale wciąż mam czas by to naprawić, zrobię to!!!! 2018 has been soooo rough for me, but i still have time to fix it, i will!!!!
+7
comments

Ace chrisJ z holenderskim komentarzem. Oj taki tam ejsik!

+12
comments

Twistzz MVP ESL One New York według HLTV

Twistzz MVP ESL One New York według HLTV
+14
comments

Ropz po wielkim Finale ESL One New York

@ropzicle
Chris po majorze "czuję, że wciąż możemy wygrać w Nowym Jorku", zrobiliśmy to i jestem taki szczęśliwy człowieku. Mistrzowie chris after the major: "i feel like we can still win New York", we fucking did it and i'm so happy man. CHAMPSS
+26
comments